Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie11 sierpnia 202214:05

Kto dzwoni do wróżki - mity

Kto dzwoni do wróżki - mity - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Kto korzysta z usług wróżki? Przyznaj się, że jeśli uważasz się za osobę twardo stąpającą po ziemi, której motto brzmi “Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”, to z nieufnością patrzysz na oferty różnego rodzaju wróżek czy tarocistek. Z przymrużeniem oka przeglądasz horoskopy w prasie i nawet jeśli czasem zdarzy się ci pomyśleć, że może coś w tym jest, bo oto wakacyjny horoskop zapowiadał miłość, a ty właśnie w lipcu poznałaś Marka, nadal odpędzasz od siebie taką ewentualność. Świat i wydarzenia, które cię otaczają są dla ciebie dziełem przypadku, a z drugiej strony wierzysz, że tylko ty masz wpływ na bieg swojego życia. Zastanów się, ile razy, w trudnych sytuacjach dopadło cię wrażenie, że rzeczy potoczyły się w jakiś specjalny sposób, jakby poza twoją wolą. Pamięć o takich przebłyskach świadomości znika zazwyczaj krótko po tym, jak życie się stabilizuje, niebezpieczeństwo znika a ty wracasz do codzienności. I tak istniejesz pomiędzy niejasnym przeczuciem, że świat realny, to, co nas otacza, nie jest jedyną rzeczywistością a strachem, że zaczynasz wariować.

Bo kto według ciebie chodzi do wróżek?

Jak postrzegasz ludzi korzystających z usług karciarek stawiających Tarota? Może widzisz ich jako osoby o niezbyt dużej inteligencji oraz życiowym “rozgarnięciu”? A może zagubione dusze, które pozbawiają się akcji w postaci wzięcia odpowiedzialności za swój los, oddając go w ręce obcych osób, zamiast wziąć się za siebie i zrobić porządek ze swoimi problemami, myślące, że sprawę załatwi astrologia?

To tylko kilka, z dość częstych, w dodatku błędnych, przekonań o klientach wróżek. Tak naprawdę przekrój osób korzystających z tego rodzaju usług, biorących wpływ astrologii na swoje życie, jest zadziwiająco ogromny. Panuje tu różnorodność. Okazuje się, że nie tylko twoja sąsiadka spod szóstki radzi się swojej wróżki online w ważniejszych sprawach związanych na przykład ze zdrowiem. Wiele osób publicznych, w tym nazwiska z pierwszych stron gazet, przyznają się do tego rodzaju praktyk, mówiąc o tym, ile zawdzięczają mądrej i uczciwej nawigacji wróżki. Członkowie zarządów dużych korporacji również radzą się gwiazd i nie można się im dziwić, ciężkie decyzje, które mają do podjęcia wymagają spojrzenia na zagadnienie z wielu perspektyw. Nawet oni potrzebują i chętnie korzystają ze wsparcia.

Na szczęście w obecnych czasach panuje większa swoboda, otwarte przyznanie się do korzystania z pomocy specjalistów, także wspomnianych wróżek, nie narazi cię na negatywną ocenę otoczenia. Ludzie coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zadbanie o swój komfort psychiczny, zdrowie i jakość życia. Do tej sfery zalicza się także sięganie po radę astrologów. Znalezienie odpowiedniej wróżki może oznaczać poprawę świadomości siebie oraz tego co i kto nas otacza. Jest to kluczowe w procesie zmiany na lepsze. Na www.pomocwkartach.pl znajdziesz prawdziwych specjalistów, którzy podchodzą do każdego problemu indywidualnie biorąc pod uwagę sytuację i możliwości jakie ma dana osoba. Takie miejsca to bezpieczny sposób na przetestowanie różnych form i przekonanie się o pozytywnym działaniu wróżby.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 marca 202322:23

Spór wokół strzelnicy, dziurawe drogi i starta na amen Opawska

Spór wokół strzelnicy, dziurawe drogi i starta na amen Opawska - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
14
Racibórz:

Temat strzelnic – przy Łąkowej, w parku Zamkowym i na Głubczyckiej – zdominował poniedziałkowe obrady komisji budżetowej. Było też o remontach dróg i pożytkach z programu 500+.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 marca 202308:50

Ruszyły wypłaty trzynastek z ZUS

Ruszyły wypłaty trzynastek z ZUS - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego, fot. pixabay.com/mwitt1337
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202319:00

Na marzenia nigdy nie jest za późno

Na marzenia nigdy nie jest za późno - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

We współczesnym świecie dyscyplin sportowych jest bardzo wiele. Jedną z nich jest golf. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się on dyscypliną raczej nie dla każdego, to przy bliższym poznaniu dużo zyskuje. Przekonał się o tym pochodzący z Bolesławia, a obecnie mieszkający w Ocicach, Krzysztof Tomaszek (na zdj.), który postanowił podzielić się z nami historią tego, jak został golfistą.

(greh), fot. archiwum K. Tomaszka
Reklama
Aktualności28 marca 202300:01

Raciborskie Muzeum ma już 95 lat

Raciborskie Muzeum ma już 95 lat - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

9 grudnia 2022 roku odbyły się w siedzibie Muzeum w Raciborzu uroczyste obchody 95-lecia istnienia tej ważnej dla miasta instytucji. W tym dniu siedzibę muzeum odwiedzili licznie przybyli goście, wśród których znaleźli się między innymi przedstawiciele władz zarówno państwowych jak i regionalnych, oraz delegacje z zaprzyjaźnionych muzeów.

materiał płatny
Aktualności29 marca 202317:06

Gmina Rudnik skarży się na drogi. Radny Mikołajczyk interpeluje

Gmina Rudnik skarży się na drogi. Radny Mikołajczyk interpeluje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
11
Powiat:

Radny powiatowy PiS nie krył żalu do starosty, że w tej kadencji nic się nie dzieje wokół drogi Brzeźnica-Ligota Książęca. - To porażka zarządu, katastrofa - podsumował, składając obszerną interpelację.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.03.2023
23 marca 202320:30

Nasz Racibórz 24.03.2023

Nasz Racibórz 17.03.2023
16 marca 202320:30

Nasz Racibórz 17.03.2023

Nasz Racibórz 10.03.2023
10 marca 202308:25

Nasz Racibórz 10.03.2023

Nasz Racibórz 03.03.2023
10 marca 202308:24

Nasz Racibórz 03.03.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.