Aktualności9 marca 202212:35
Medaliści pływackich mistrzostw Ukrainy zaczęli treningi w Raciborzu

0
Reklama
Racibórz:
Do Raciborza dotarła pierwsza trójka pływaków ukraińskich, którzy będą się uczyć i trenować w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego. To zawodnicy mający na koncie medale mistrzostw Ukrainy.
Stepan Babenko, Matvij Povolodski i Artem Pidberezka dziś poznali się ze swoimi polskimi kolegami oraz trenerką Agnieszką Ostrowską. Ukraińcy z regionu Kijowa tydzień temu wyruszyli z rodzinnych stron do Polski. Na Ukrainie zostali ich ojcowie. Do Raciborza dotarli wczoraj. Mają zakwaterowanie i wyżywienie w internacie ZSOMS. Szkoła zadba także o inne potrzebne rzeczy do nauki i treningów. Grupa ukraińskich pływaków w Raciborzu się jeszcze zwiększyć o kolejnych sportowców, tym razem z regionu Lwowa.










![Racibórz. Finanse miasta w tarapatach, podatek od nieruchomości w górę [PROPOZYCJE STAWEK] Racibórz. Finanse miasta w tarapatach, podatek od nieruchomości w górę [PROPOZYCJE STAWEK] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17612141581761146903gre00718-.jpg)













![Tajemnice raciborskiego średniowiecza i piękno chorału gregoriańskiego [ZAPROSZENIE] Tajemnice raciborskiego średniowiecza i piękno chorału gregoriańskiego [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761250792chatgpt-image-23-paz-2025-o-22-18-40-.png)
![50-lecie Przedszkola nr 3 w Raciborzu w RCK Strzecha [FOTO i WIDEO] 50-lecie Przedszkola nr 3 w Raciborzu w RCK Strzecha [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761341867bez-nazwy-23-.jpg)

























![Dzień Grozy na Stacji Młodych [ZAPROSZENIE] Dzień Grozy na Stacji Młodych [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761299145baner-dzien-grozy-.png)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany