Walentynkowy turniej darta w PCS

PCS w Raciborzu rozpoczął ferie od walentynkowego turnieju darta. W rywalizacji udział wzięło czternaście par.
Po blisko 3-godzinnej romantycznej rywalizacji najlepszymi okazali się:
1. Magdalena i Emil Szwed
2. Agnieszka i Tomek Bielińscy
3. Joanna i Tomasz Przybilscy
4. Tatiana i Marek Kuder
Decyzją organizatora pozostali uczestnicy zajęli bardzo wysokie 5 miejsce:
Dagmara i Marcin Kopanieccy
Iwona i Robert Grochowscy
Aneta Jurczyka i Edward Wiśniewski
Halina i Tomasz Kuryłowicz
Kinga i Krzysztof Soroka
Julia i Piotr Komarnicki
Sabina i Andrzej Ciuraszkiewicz
Joanna i Rafał Przepiórkowscy
Magdalena Woskowska i Paweł Klinik
Izabela Kowalczyk i Katarzyna Sulska
- Tomek i Asia z Bolesławca pokonali blisko 200 km żeby wziąć udział w zawodach - informują organizatorzy.


































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany