Sport2 października 202121:14

Studzienna wróciła na zwycięską scieżkę [FOTO]

Studzienna wróciła na zwycięską scieżkę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Po ubiegłotygodniowej porażce w Nowej Wsi zespół z Urbana miał przed sobą kolejnego trudnego przeciwnika. Był nim LKS Start Pietrowice Wielkie.

Choć ekipa Startu w tabeli A klasy plasowała się dopiero na dziesiątym miejscu, to niejednokrotnie udowodniła, że potrafi zaskoczyć swego przeciwnika w najmniej spodziewanym momencie. W pierwszej połowie sobotniego spotkania kibice zgromadzeni na boisku przy ulicy Urbana w raciborskiej dzielnicy Studzienna, mimo iż oba zespoły robiły co w ich mocy, goli nie zobaczyli.

Podobnie było przez pierwszy kwadrans drugiej części meczu. Dopiero w 70 minucie po strzale Marcina Gomołki piłka znalazła się w siatce, co wydatnie przybliżyło ekipę ze Studziennej do zdobycia trzech punktów. W dalszych minutach meczu obie drużyny starały się o trafienia. Gospodarze o podwyższenie wyniku, goście o doprowadzenie do remisu. Niestety dla tych drugich ich starania nie przyniosły skutku. Gola nie zdobyli także miejscowi, przez co spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem Studziennej 1:0.

LKS Studzienna - LKS Start Pietrowice Wielkie 1:0 (0:0)

1:0 Marcin Gomołka 70'

Autor: fot. Katarzyna Kubik, redakcja@naszraciborz.pl