Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 września 201913:49

Przy dużym pożarze będzie dramat

Przy dużym pożarze będzie dramat  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Duże podwórko pomiędzy blokami stoi puste, a strażacy mają problem z dojazdem do akcji - tej treści korespondencję otrzymaliśmy dziś od naszej Czytelniczki.

W jednym z mieszkań na Katowickiej, przypomnijmy, doszło po 11.00 do pożaru. Średni wóz szybko dojechał na miejsce akcji, ale ciężka scania i autodrabina musiały przebijać się wąską, zastawianą drogą od ul. Ocickiej. - To znacznie opóźnia działania - przyznają strażacy. W przypadku dużego pożaru może to doprowadzić od nieszczęścia.

Czytelniczka wskazuje, że pomiędzy blokami znajduje się duży teren, na którym można urządzić parking i udrożnić dojazd. Jest to właność PGL Dom, które od kilku lat prowadzi rozmowy z miastem na temat jego ewentualnej sprzedaży i wybudowania tu parkingu. Transakcji na razie nie sfinalizowano. Za to niektórzy kierowcy i tak urządzili tu sobie miejsca postojowe.

- Do tego słupki przy chodnikach z każdej spółdzielni inne i niepotrzebne. Może Pan prezydent coś z tym w końcu zrobi - pyta Czytelniczka.

red.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności2 lipca 202613:46

Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO]

Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W raciborskim Pałacu Ślubów odbyła się dziś, 2 lipca, uroczystość jubileuszy małżeńskich. Medale przyznane przez Prezydenta RP wręczyli jubilatom II Wicewojewoda Śląski Michał Kopański oraz prezydent Raciborza, Jacek Wojciechowicz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 03.07.2026
2 lipca 202619:22

Nasz Racibórz 03.07.2026

Nasz Racibórz 26.06.2026
25 czerwca 202620:19

Nasz Racibórz 26.06.2026

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.