Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie16 września 201313:56

Akronis – gwarancja trwałości i niepowtarzalności

Reklama
Racibórz:

Jesień to ostatnia chwila na prace na zewnątrz domu. Jeśli planujesz postawić nową, solidną bramę, ogrodzenie czy płot – albo dokonać napraw przy tych, które już posiadasz – to ostatni dzwonek! Jeśli chcesz mieć pewność, że trafiłeś na niezawodnych fachowców, wybierz firmę Akronis. To gwarancja jakości, trwałości, niepowtarzalności oraz indywidualnego podejścia do klienta.

Co ich wyróżnia na rynku? Zrobią wszystko, co się im zleci – bramy, płoty, ogrodzenia, balustrady, balkony, płotki, stojaczki, wieszaki, kwietniki, elementy wyposażenia barów i restauracji, czy przenośniki taśmowe – a wszystko w najlepszej cenie i profesjonalnie.

Najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście do klienta, dostosowujemy się do jego możliwości finansowych, tworzymy projekt i wizualizację – mówi Adam Krzyżanowski, właściciel firmy. - Używamy najlepszych napędów na rynku, włoskiej firmy G:B:D. Tworzymy bramy nowoczesne, kute, nierdzewne, stosujemy pełne materiały, nie pozwalamy sobie na fuszerkę.

Jak dodaje Adam Krzyżanowski, jego klienci często skarżą się na jakość produktów kupowanych w hipermarketach. - Nasza cena jest wyższa niż w hipermarkecie, ponieważ stosujemy pełne spawy, które chronią przed rdzewieniem, ocynk, malowanie proszkowe bardzo wysokiej jakości, wytrzymałe i efektowne.

- Na ocynku nie można oszczędzać – radzą fachowcy. - To jest jedna z najdroższych składowych produkcji ogrodzenia, ale mamy pewność, ze kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat nasza brama będzie funkcjonować bez zarzutu. No chyba że ktoś niechcący zaparkuje w niej samochód – żartują.

A kiedy brama jest już gotowa, montaż i transport jest wliczony w cenę. - Nie stosujemy żadnych kruczków – zapewniają. - Jaką cenę ustalimy z klientem, taką później płaci. Żadnych zaskakujących dodatkowych opłat.

Na rynku funkcjonują od 2007 roku, współpracują z szeregiem raciborskich firm: Kampka, Nowoczesna, Mieszko, Odra, Karen-Pianki i z wieloma innymi, również po czeskiej stronie. Swoje kute arcydzieła prezentują też na różnych wystawach, na przykład Eko-Targach organizowanych co roku w Pietrowicahc Wielkich. Podejmują się najróżniejszych zadań, bo każde zlecenie to dla nich wyzwanie, któremu starają się sprostać na najwyższym poziomie. - Adaptacje, przeróbki bram, nietypowe zlecenia to nasza codzienność – mówi właściciel – Obecnie pracujemy nad gablotą do jednej z raciborskich parafii postawioną na ozdobnym, kutym stojaku.

Czas realizacji takiego zlecenia? - Na wczoraj – śmieje się. - Termin wykonania to około 6 tygodni. Jeśli ktoś chce mieć jeszcze tej zimy nową bramę przy swojej posesji, to właśnie zabrzmiał ostatni dzwonek, by to zlecić.

Ale dodajmy, że firma Akronis ma też specjalną zimową promocję – jeśli potrzebujesz ogrodzenia czy bramy na wiosnę, a zlecisz tę pracę jeszcze na przełomie jesieni i zimy – możesz otrzymać nawet do 15% rabatu. - Wtedy produkujemy przez całą zimę, a klient dostanie zniżkę – Jeżeli zlecenie jest na 4 tys., to podczas takiej zimowej promocji klient może zaoszczędzić nawet 600 złotych – mówi właściciel firmy.

AKRONIS Racibórz, ul. Sudecka 41b  (32) 348-78-81, 601159 834, www.akronis.pl

KB

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:Akronis
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.12.2022
8 grudnia 202219:13

Nasz Racibórz 09.12.2022

Nasz Racibórz 02.12.2022
8 grudnia 202219:12

Nasz Racibórz 02.12.2022

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.