Siatkarki Krzanowic bezsilne w starciu z liderem

Siatkarki Krzanowic bezsilne w starciu z liderem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

W sobotnie (04.12) popołudnie siatkarki GS UKS Krzanowice podejmowały niepokonaną do tej pory ekipę MKS COPCO Imielin. Zespół Tomasza Kuziaka miał niewiele do stracenia, co znaczyło, że mógł postawić wszystko na jedną kartę. Gra przeciwko zespołowi, który stracił dotąd tylko dwa sety zdała się jednak całkowicie sparaliżować drużynę Krzanowic.

Od początku spotkania to drużyna z Imielina była stroną, która dyktowała warunki gry. Krzanowiczanki, choć bardzo się starały, nie potrafiły odpowiedzieć na tyle skutecznie, by nawiązać wyrównaną grę. Pierwszą partię przegrały 17:25.

W secie numer dwa było jeszcze gorzej. Drużyna przyjezdnych robiła z zespołem Krzanowic co jej się podobało. Miejscowe praktycznie stawały na głowie, by gonić swe rywalki, ale ostatecznie zdobyły jeszcze mniej punktów niż w secie numer jeden. Partia ta zakończyła się rezultatem 13:25.

Nieco bardziej wyrównaną walkę ekipa Krzanowic nawiązała dopiero w trzecim secie. Na nic się to jednak zdało, gdyż drużyna z Imielina pod dwóch wygranych partiach miała spotkanie całkowicie pod kontrolą i widząc bezsilność krzanowiczanek po prostu nieco spuściła z tonu, pozwalając rywalkom na zdobycie ponad dwudziestu punktów. Partia ta zakończyła się rezultatem 22:25, a całe spotkanie 0:3.

Dla Krzanowic nie zmieniło to nic w układzie tabeli. Zespół Tomasza Kuziaka nadal plasuje się na trzecim miejscu. Drużyna Imielina z kompletem zwycięstw za trzy punkty, z dorobkiem wynoszącym 33 oczka przewodzi tabeli I ligi śląskiej siatkówki kobiet.

GS UKS Krzanowice - MKS COPCO Imielin 0:3 (17:25; 13:25; 22:25)