Czterdziestu wędkarzy rywalizowało na stawie pod Oborą

W ramach Festiwalu Górnej Odry rozegrane zostały zawody wędkarskie na stawach w Arboretum Bramy Morawskiej. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż do obecnej edycji przystąpiło ponad 40 zawodników. Po trzygodzinnej rywalizacji w siatkach młodych wędkarzy pojawiły się głównie wzdręgi, płotki, leszcze, sumiki.
Klasyfikacja:
Kat. 5 – 8 lat.
1. Wolański Józef
2. Strachota Jagoda
3. Strachota Jakub
Kat. 9 – 10 lat.
1. Szablińska Małgorzata
2. Skatuła Tobiasz
3. Poluzov Aleksander
Kat. 11 – 12 lat.
1. Niestrój Patryk
2. Besz Emilia
3. Przybyłek Wiktor
Kat. 13 – 15 lat.
1. Wieczorek Mikołaj
2. Żłobicki Michał
3. Niestrój Dawid
Najmłodszym uczestnikiem został Wolański Józef
Sędziowie zawodów: Ginter Kasza oraz Witold Romowicz
Organizatorzy zawodów:
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu
- Arboretum Bramy Morawskiej
- Koło Wędkarskie „Obora”







































































![Dwa dni świętowania 90-lecia LKS Gamów [FOTO] Dwa dni świętowania 90-lecia LKS Gamów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178276247190lks-2026-105-von-145-.jpg)
![XXVII Pływadła na półmetku w Turzu [FOTO] XXVII Pływadła na półmetku w Turzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782672266photo-11-z-96-.jpg)

![Dogtrekking w Nędzy przyciągnął tłumy. Sport i pomoc zwierzętom podczas VI Festiwalu Górnej Odry [FOTO] Dogtrekking w Nędzy przyciągnął tłumy. Sport i pomoc zwierzętom podczas VI Festiwalu Górnej Odry [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782639842photo-51-z-100-.jpg)












![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680206krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany