Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności24 listopada 202011:35

Ciągnik rolniczy zablokował drogę w Kornowacu [FOTO]

Ciągnik rolniczy zablokował drogę w Kornowacu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Kornowac:

Wczoraj, 23 listopada, strażacy z Raciborza i Łańc interweniowali w Kornowacu, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą.

O godzinie 13.40 doszło do zdarzenia drogowego w Kornowacu na ulicy Stawowej. Ciągnik rolniczy deutz-fahr razem z załadowaną przyczepą wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Przewożony ładunek oraz transportująca go maszyna rolnicza skutecznie zablokowały przejazd drogą. Do akcji skierowano dwa zastępy PSP oraz dwa zastępy ochotników. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, kierowaniu ruchem, usunięciu pojazdów z jezdni i jej uprzątnięciu. W zdarzeniu tym obyło się bez osób poszkodowanych, a wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 80 000 złotych.

Autor: red., fot. FB/OSP Łańce, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport3 listopada 202509:35

Kolejarz z Chałupek rozjechał Nędzę [FOTO]

Kolejarz z Chałupek rozjechał Nędzę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

2 listopada, w Dzień Zaduszny LKS Nędza zmierzył się z Kolejarzem Chałupki. Spotkanie obfitowało w dużą ilość akcji, goli, oraz interwencji bramkarzy, a zakończyło się pewną wygraną przyjezdnych.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Sport3 listopada 202516:33

Remontada w Górkach Śląskich. Rezerwy Zameczku odwróciły losy meczu [FOTO]

Remontada w Górkach Śląskich. Rezerwy Zameczku odwróciły losy meczu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Spotkania w niskich ligach piłkarskich z reguły obfitują w wiele ciekawych akcji na boisku, a na trybunach w przeróżną atmosferę - czasem piknikową, czasem pełną emocji. Tak samo było i tym razem, 2 listopada w Górkach Śląskich, w meczu z rezerwami Zameczku Czernica.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.