Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności18 marca 201912:57

Warto rozmawiać. Racibórz dziś w TVP

Warto rozmawiać. Racibórz dziś w TVP  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W programie Jana Pospieszalskiego nie zabraknie dziś raciborskich wątków.

- Znikające kursy, przemęczeni kierowcy i galerie handlowe w miejscach dawnych dworców PKS. W jaki sposób niewidzialna ręka rynku zmieniła komunikację autobusową? Czy uda się ocalić resztki narodowego majątku i rozliczyć odpowiedzialnych za jego grabież? Jak skutecznie walczyć z komunikacyjnym wykluczeniem? W dyskusji wezmą udział prezes raciborskiego PKS Damian Knura oraz prezes PK Bogdan Gawliczek. 

Racibórz ma być przedstawiony jako jedno z niewielu miast, gdzie udało się utrzymać firmy komunikacyjne w rękach samorządu. Informację o planowanej realizacji programu telewizyjnego potwierdził rano Prezydent Raciborza Dariusz Polowy. Wraz ze swoim zastępcą, Michałem Fitą rozmawiali dziś z Janem Pospieszalskim (na zdj.). Gospodarz programu uczestniczył w Katowicach w uroczystości poświęconej obchodom stulecia wybuchu Powstań Śląskich.

"Warto Rozmawiać", poniedziałek, 20:50, TVP Info

Autor: FB Warto rozmawiać/fot. Krzysztof Sitkowski, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności1 listopada 202516:36

Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W pięknej, jesiennej aurze mieszkańcy Raciborza i okolic odwiedzili dziś groby swoich bliskich. Na cmentarzu Jeruzalem – największej nekropolii w mieście – o godzinie 15.00 rozpoczęły się nieszpory oraz procesja z modlitwą za zmarłych.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport2 listopada 202519:47

Unia Racibórz trzy punkty na koncie wita po dublecie Witta [FOTO]

Unia Racibórz trzy punkty na koncie wita po dublecie Witta [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W pochmurne, listopadowe popołudnie na boisku przy ulicy Srebrnej w Raciborzu odbyło się spotkanie trzynastej kolejki III grupy klasy okręgowej. Ósma w tabeli Unia Racibórz podejmowała przedostatni zespół – LKS Naprzód 32 Syrynia. Choć różnica punktowa i miejsce w tabeli wskazywały na faworyta, to drużyna gości przyjechała z zamiarem walki o pełną pulę punktów i długo stawiała gospodarzom zacięty opór.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport2 listopada 202523:41

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sportowe emocje podczas weekendu za nami. Grali piłkarze Podokręgów Racibórz i Rybnik na szczeblu od II ligi do C klasy. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.