Studniówka w Arenie Rafako. Tak się bawi I LO!




Zimna aura i niska temperatura nie odstraszyły uczestników wydarzenia Wodnik Challenge, które odbyło się 31 stycznia 2026 roku na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego „Wodnik”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, inicjatywa była kontynuacją poprzedniego morsowania i potwierdziła, że zimowe kąpiele cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
Kibice, którzy wybrali się w sobotni wieczór do hali OSiR przy Łąkowej nie mogli narzekać na brak emocji. Rozegrano trzy spotkania X weekendu HLPN. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia.
Sportowe emocje, rywalizacja w duchu fair play oraz przede wszystkim integracja – tak w skrócie można podsumować turniej Akademii Rodziców, który zgromadził osiem drużyn reprezentujących różne roczniki. Wydarzenie miało nie tylko sportowy charakter, ale było także okazją do wspólnej zabawy i budowania relacji pomiędzy rodzicami zawodników.
Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.