Przewodnik czeka. Zaproszenie na rajd

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Raciborzu zaprasza na rajd rowerowy wokół miasta w ramach akcji Przewodnik czeka.
Cel imprezy: 
1. poznanie walorów turystyczno- krajoznawczych ziemi raciborskiej – rezerwaty i parki; 
2. czynny wypoczynek.
Program: 
Wyjazd 23.09.2023 – Racibórz Pl. Długosz godz.10.00. Przejazd trasą: Racibórz-Nowe Zagrody-Zbiornik Polder Racibórz Dolny-Bieńkowice-Tworków-Krzyżanowice-Buków-Staw Wielikąt- Brzezie-Racibórz. Przejazd szlakami rowerowymi, ścieżkami oraz szosą.
Uwagi organizacyjne: 
1. Wpisowe na rajd wynosi 7 zł dla, dla członka PTTK 5 zł; 
2. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają materiały informacyjne; 
Postanowienia końcowe: 
1. Uczestnicy rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie; 
2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wyrządzone szkody przez uczestników osobom trzecim i odwrotnie w czasie trwania wycieczki- rajdu; 
3. Członkowie PTTK są ubezpieczeni pod warunkiem opłaconych składek za 2023 r.; 
4. Osoby niepełnoletnie do lat 18 mogą uczestniczyć w rajdzie pod opieką osób dorosłych; 
5. Udział w imprezie odbywa się na własna odpowiedzialność; 
6. Zalecamy podczas jazdy używać kasków ochronnych i kamizelek ostrzegawczych oraz sprawnego roweru; 
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych; 
8. Uczestników obowiązuje przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i Karty Turysty. 
 
Impreza dotowana przez Urząd Miasta w Raciborzu. Komandor rajdu Stanisław Żółciński (tel. 506 704 540), Andrzej Kuśnierz (608 442 739)
![Otwarcie lodowiska Piastor w Raciborzu – weekend pełen atrakcji na tafli [CENNIK] Otwarcie lodowiska Piastor w Raciborzu – weekend pełen atrakcji na tafli [CENNIK] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762173840zrzut-ekranu-2025-11-3-o-13-43-43-.png)
![Upadek z konia w Krzyżanowicach. Lądował śmigłowiec LPR [FOTO] Upadek z konia w Krzyżanowicach. Lądował śmigłowiec LPR [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762096425575178123-857076683555749-491138931647628598-n-2-.jpg)

















![Unia Racibórz trzy punkty na koncie wita po dublecie Witta [FOTO] Unia Racibórz trzy punkty na koncie wita po dublecie Witta [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762106874gre01366-.jpg)




![Kolejarz z Chałupek rozjechał Nędzę [FOTO] Kolejarz z Chałupek rozjechał Nędzę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762158760bw-59-of-172-.jpg)

![Geneaologia i sentymentalny spacer po Ratibor. Detektywi historii – nowy cykl spotkań w Zamku Piastowskim w Raciborzu [ZAPROSZENIE] Geneaologia i sentymentalny spacer po Ratibor. Detektywi historii – nowy cykl spotkań w Zamku Piastowskim w Raciborzu [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762160224zrzut-ekranu-2025-11-3-o-09-53-20-.png)















![Remontada w Górkach Śląskich. Rezerwy Zameczku odwróciły losy meczu [FOTO] Remontada w Górkach Śląskich. Rezerwy Zameczku odwróciły losy meczu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762183611lw-14-of-110-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany