Aktualności10 stycznia 201909:23
Mieszkańcy Łęgu zdecydowali. Marcelina Koszela sołtysem

0
Reklama
Nędza:
8 stycznia w sołectwie Łęg w gminie Nędza odbyło się zebranie wiejskie, którego celem był wybór sołtysa i rady sołeckiej. Jaki był jego wynik?
Po krótkim podziękowaniu skierowanym do mieszkańców odbyły się wybory. Mieszkańcy wsi Łęg wybrali na stanowisko sołtysa panią Marcelinę Koszelę. Dokonano także wyboru rady sołeckiej. W jej skład weszli: Monika Cyran, Gizela Nowa, Mirela Piela, Piotr Badura, Michał Szczuka, Krystian Krótki oraz Krzysztof Porwoł.



![Uwaga! Ważna informacja dotycząca parkingu przy Szpitalu Rejonowym w Raciborzu [KOMUNIKAT] Uwaga! Ważna informacja dotycząca parkingu przy Szpitalu Rejonowym w Raciborzu [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781849472grafika-1-nowy-cennik-vii-2026-.png)





![Policjanci i świadek uratowali 89-letnią kobietę po nagłym zatrzymaniu krążenia w Raciborzu [WIDEO] Policjanci i świadek uratowali 89-letnią kobietę po nagłym zatrzymaniu krążenia w Raciborzu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178185364655-941825-2-.jpg)




































![XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781935704dsc-4054-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany