Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia26 stycznia 202208:48

Ortodontacja cyfrowa – nowa jakość w DenticaCenter

Ortodontacja cyfrowa – nowa jakość w DenticaCenter - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Nowoczesna ortodoncja to wnikliwa diagnostyka szeroko rozumianych potrzeb stomatologicznych pacjenta, której celem jest wyleczenie wad zgryzu i wad zębowych, przy użyciu najnowocześniejszych metod diagnostyki jak skanery czy tomografia cyfrowa. Efekt leczenia jest połączeniem podejścia kompleksowego opartego na osiągnieciu prawidłowych funkcji narządu żucia, estetyki twarzy, uśmiechu i parametrów wynikających z pomiarów. Ortodoncja to matematyka stomatologii.

Nowoczesne technologie cyfrowe i dostępność wysokiej klasy urządzeń w naszych placówkach, połączone z nieustającym procesem kształcenia się kadry medycznej DenticaCenter zaowocowały pojawieniem się w naszych centrach innowacyjnej platformy leczenia wad zgryzu - SmileLine.

SmileLine to leczenie ortodontyczne wysokiej jakości. Polega na połączeniu wiedzy, doświadczenia w ortodoncji prof. Piotra Fudaleja i jego zespołu specjalistów z naszymi zespołami ortodontycznymi.

- Od początku mojej pracy lekarza ortodonty moim marzeniem było ograniczenie zakresu uciążliwości klinicznych dla moich pacjentów. Moja praca naukowa nierzadko utrudnia mój bezpośredni kontakt z pacjentem. Jednak dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom w zakresie: technologii diagnostycznych, metod obrazowania klinicznego oraz sposobów przesyłania danych, mógł powstać nowoczesny i przyjazny dla pacjenta protokół postępowania. Protokół ten umożliwia mi zdalne dokonanie precyzyjnej diagnostyki oraz planowania procesu leczenia a gruntownie wykształceni, współpracujący ze mną lekarze z DenticaCenter będą wdrażać ten plan w miejscu zamieszkania pacjentów – zapewnia profesor Piotr Fudalej.

Wszyscy pacjenci leczeni są zgodnie z przygotowanym przez profesora protokołem, to on planuje i nadzoruje postępy leczenia ortodontycznego. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań cyfrowych w diagnostyce, planowaniu oraz przesyle danych między ośrodkami.

Pacjenci, dzięki temu są leczeni pod nadzorem specjalistów, do których w tradycyjnych warunkach musieliby dojeżdżać setki kilometrów. Poziom diagnostyki i połączenie sił pozwala na precyzyjne zaplanowanie leczenia. Pomimo stosowania najwyższych standardów jakości zastosowanie najnowocześniejszej technologii cyfrowej umożliwia obniżenie kosztów świadczonych usług.

W DenticaCenter stosujemy podejście holistyczne. Kładziemy duży nacisk na rozmowę z pacjentem, jego aktywne uczestnictwo w procesie leczenia, kontrolujemy i obserwujemy ten proces i odpowiedzi organizmu na zadane czynności. Pacjent przed podjęciem decyzji o leczeniu zostaje poinformowany o rezultatach leczenia, rozwiązaniach alternatywnych oraz jak będzie wyglądał proces leczenia.

Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Szanujemy czas naszych pacjentów i z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania.

Opiekę ortodontyczną w naszych placówkach zapewniają lekarze, którzy są dostępni 5 dni w tygodniu, którzy dbają o pacjentów i ich potrzeby, którzy dla nich nie zatrzymują się na ścieżce rozwoju zawodowego.
Lek. stom. Martyna Tabisz Racibórz
Lek. stom. Hanna Kuban Wodzisław Sl. i Rybnik
Lek. stom. Karolina Skalska Gliwice

Zapraszamy na spotkania diagnostyczne do naszych placówek, dajcie się zaskoczyć nową jakością ortodoncji,
szefowa zespołu lekarskiego lek. dent. Anna Stuchly

Racibórz ul. Kochanowskiego 3
Rybnik ul. Dworek 12B
Wodzisław Śląski ul. 26 marca 94A
Gliwice ul. Pszczyńska 197

zrzut_ekranu_2022-01-26_o_08.37.50

Autor: materiał partnera, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 sierpnia 202212:48

Długi weekend w okolicy

Długi weekend w okolicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sezon letniego długiego weekendu to czas, kiedy wraz z rodziną i przyjaciółmi możecie podarować sobie kilka dni odpoczynku. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zorganizować wyjazdów - okazuje się, że nic straconego ponieważ, można odpocząć także na miejscu. Ośrodek wypoczynkowy AquaBrax w Szymocicach jest na to najlepszym miejscem i kusi nas wieloma atrakcjami.

materiał partnerski
Reklama
Reklama
Aktualności12 sierpnia 202209:14

Raport 998. Dym z transformatora przy Ogrodowej [FOTO]

Raport 998. Dym z transformatora przy Ogrodowej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali strażacy z PSP Racibórz w trakcie minionej służby. Połowę z nich stanowiło usuwanie skutków nawałnicy, jaka przeszła czwartkowym popołudniem nad powiatem. Odnotowano także zadymienie przy Ogrodowej oraz zdarzenie drogowe przy Opawskiej. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Filip Sulski
Reklama
Sport12 sierpnia 202205:58

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności11 sierpnia 202219:12

Druhowie z Kobyli przesiedli się do nowego wozu [FOTO]

Druhowie z Kobyli przesiedli się do nowego wozu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

W remizie parkuje już dobrze wyposażony ciężki Jelcz 415 rocznik 1992. Jednostka musiała przebudować wjazd do garażu. Wóz dziś, 11 sierpnia, tuż po północy wyjechał do akcji gaszenia pożaru garażu przy ul. Głównej.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Fundusz Górnośląski
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Kultura i edukacja12 sierpnia 202222:38

Kameralny koncert wokalistów Mirażu przy zamkowej studni [FOTO i WIDEO]

Kameralny koncert wokalistów Mirażu przy zamkowej studni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

To już drugi wakacyjny koncert na zamkowym dziedzińcu, tym razem Anny Kretek, Zofii Wysoczańskiej, Wiktorii Wydmuch, Michała Stuchłego, Błażeja Klimaszki oraz Piotra Thamma.

fot. Jan Ptak, wideo mwaw
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.07.2022
29 lipca 202210:47

Nasz Racibórz 29.07.2022

Nasz Racibórz 22.07.2022
29 lipca 202210:46

Nasz Racibórz 22.07.2022

Nasz Racibórz 15.07.2022
14 lipca 202221:04

Nasz Racibórz 15.07.2022

Nasz Racibórz 08.07.2022
14 lipca 202219:50

Nasz Racibórz 08.07.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.