Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja5 września 201910:51

Konferencja w ramach projektu Seniorze, rusz się! [FOTO]

Konferencja w ramach projektu Seniorze, rusz się! [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

Polsko-czeski projekt transgraniczny "Seniorze, rusz się!" rozpoczął się konferencją pupularno-naukową. Temat konferencji był związany z szeroko pojętą tematyką seniora.

Wystąpienia były bardzo zróżnicowane, dotykały zarówno tematów związanych z aktywnością fizyczną, miejscem seniora we współczesnym świecie, jak również kwestiami związanymi z czytelnictwem i łączeniem generacji.

Okazją do realizacji projektu był także jubileusz 10-lecia działalności Gminnego Koła, Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Krzanowicach. Na początku przewodnicząca Rejonowego Oddziału Związku ERiI Krystyna Loch wręczyła odznaczenia najbardziej zasłużonym członkom, natomiast Krystyna Mandrysz, przewodnicząca Gminnego KERiI, wręczyła wyróżnienia osobom szczególnie zaangażowanym w działalność na rzecz emerytów.

Prelegentami konferencji byli:

mgr Magdalena Liszka "Starość to radość"
dr Agnieszka Kosmol-Żok "Aktywność fizyczna seniorów w formie rekreacji ruchowej dla wszystkich"
Michaela Papeschová "Propojování generací (nejen) pomocí četby"
Iva Čížková "Má tíštěná literatura své místo i v době digitální?"

Autor: MOK Krzanowice, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport9 stycznia 202607:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Sport10 stycznia 202622:33

Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO]

Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sobotnie popołudnie, 10 stycznia, w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej dostarczyło kibicom siatkówki ogromnych emocji. Zespół prowadzony przez Marcina Polowczyka podejmował LKS Olimpię Włodowice i choć początek spotkania nie układał się po myśli gospodarzy, końcówka meczu przeszła do historii jako przykład widowiskowej i w pełni zasłużonej remontady.

opr. (greh), fot. Jan Ptak
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport10 stycznia 202623:09

Stare demony powróciły. Przestoje w grze piętą achillesową RKK AZS Racibórz

Stare demony powróciły. Przestoje w grze piętą achillesową RKK AZS Racibórz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Po siatkarskich emocjach, jakie kibicom w hali OSiR Racibórz zapewnili zawodnicy Klubu Siatkarskiego Racibórz, parkiet przejęły koszykarki RKK AZS Racibórz. Ich rywalkami była drużyna MKS MOS Betard Wrocław, uznawana przed spotkaniem za wyraźnego faworyta. Mimo różnicy potencjału oba zespoły stworzyły widowisko, w którym przez długi czas gospodynie dotrzymywały kroku bardziej doświadczonym przyjezdnym.

opr. (greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.