Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 listopada 202220:31

Budżet obywatelski Racibórz. Wróci głosowanie w dzielnicach

Budżet obywatelski Racibórz. Wróci głosowanie w dzielnicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Co prawda formalnie nasze miasto nie ma dzielnic, ale nowelizacja ustawy o samorządzie dała możliwość podziału na strefy.

Prezydent poddał już konsultacjom społecznym projekt uchwały Rady Miasta w sprawie wymagań jakie powinien spełniać projekt budżetu obywatelskiego. Poza projektami ogólnomiejskimi będą również - o ile zgodzą się na to radni - strefowe. Stref ma być 11:

1. Brzezie,
2. Ocice,
3. Sudół / Studzienna,
4. Stara Wieś, Proszowiec, Miedonia,
5. Markowice,
6. Łąkowa /Wandy /1-go Maja,
7. Nowe Zagrody i (Stara Wieś) - Anny, Częstochowska, Kamienna, Mysłowicka, Ocicka nr parzyste 26 - 100 i nr nieparzyste 29a - 101, Antoniego Pośpiecha, Starowiejska nr parzyste 52 - 152 i nr nieparzyste 69 - 171, Kazimierza Wierzyńskiego, Żwirowa,
8. Polna/Pomnikowa/Opawska - od nr 90,
9. Płonia, Obora,
10. Centrum,
11. Ostróg

POBIERZ projekt uchwały.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 grudnia 202509:48

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO]

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Obchody 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu stały się okazją do spotkania kilku pokoleń absolwentów, nauczycieli i uczniów. Kulminacyjnym punktem jubileuszu była uroczysta gala, która podkreśliła znaczenie szkoły w historii miasta i regionu.

Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 grudnia 202512:41

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie ma charakter integracyjny. Pociągiem przyjechali do Raciborza, by bawić się na dziedzińcu zamkowym wychowankowie placówek specjalnych z całego województwa. 

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.