Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności11 kwietnia 202309:12

Raport 998. Wyciek, mgła jak pożar i słabe baterie

Raport 998. Wyciek, mgła jak pożar i słabe baterie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Minione przedświąteczne i świąteczne dni to wyciek na ul. Długiej w Chałupkach i nocne zgłoszenie pożaru na ul. Eichendorffa w Raciborzu.

W Wielki Piątek, 10 marca o godz. 10.03, odebrano zgłoszenie o wycieku propanu z cysterny kolejowej na stacji w Chałupkach. Po sprowadzeniu lokomotywy z Rybnika, skład przepchano na bezpieczny tor bez trakcji, gdzie strażacy przystąpili do działania. Dokręcili kołnierz, eliminując zagrożenie.

Tego samego dnia o godz. 12.07 zabezpieczono miejsce znalezienia niewybuchu przy ul. Łąkowej w Ponięcicach. O godz. 12.25 interweniowano przy ul. Skłodowskiej. Odebrano stąd informację o alarmie z czujki tlenku węgla. Jak się okazało, urządzenie sygnalizowało słabą baterię. O godz. 18.23 w Bieńkowicach interweniowano w związku z pożarem sadzy w kominie budynku przy ul. Pomnikowej. Nie było osób poszkodowanych.

Niedziela Wielkanocy to jedna interwencja - o godz. 2.25 wysłano zastępy na Włoską w Raciborzu, gdzie zadziałał czujnik tlenku węgla. Lokatorka zgłaszała dolegliwości. Nie potwierdzono obecności czadu ani zatrucia u kobiety. Bezpieczni byli także pozostali lokatorzy.

W poniedziałek strażaków wezwano do otwarcia mieszkania przy ul. Polnej w Raciborzu. Powodem był brak kontaktu z lokatorką. Po przyjeździe strażaków kobieta otworzyła drzwi.

We wtorek o 4.07 odebrano zgłoszenie o pożarze na podwórku przy ul. Eichendorffa w Raciborzu. Jak się okazało, wrażenie zadymienie zrobiła na zgłaszającym poranna mgła.

Autor: red., redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.