Dzisiaj jest: sobota, 29 listopada 2014 r.
Najnowsze filmy
Raciborska Telewizja Kablowa
Pokaż listę wszystkich filmów »
Najnowsze wiadomości wideo - Pełne wydanie Wiadomości, telewizja nasz Racibórz
Pełne wydanie Wiadomości
Najnowsze filmy wideo - Kolejny plac zabaw otwarty, telewizja nasz Racibórz
Kolejny plac zabaw otwarty
dodano: 28.11.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Wiatraki 2014. Zaproszenie, telewizja nasz Racibórz
Wiatraki 2014. Zaproszenie
dodano: 28.11.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Podsumowanie kampanii. 30.11. wybory, telewizja nasz Racibórz
Podsumowanie kampanii. 30.11. wybory
dodano: 28.11.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Rajd i mapa tras rowerowych w Pietrowicach, telewizja nasz Racibórz
Rajd i mapa tras rowerowych w Pietrowicach
dodano: 28.11.2014
Aktualności, Pietrowice Wielkie
Najnowsze filmy wideo - Raciborska oświata wysoko oceniona, telewizja nasz Racibórz
Raciborska oświata wysoko oceniona
dodano: 28.11.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Pomóż potrzebującej rodzinie, telewizja nasz Racibórz
Pomóż potrzebującej rodzinie
dodano: 28.11.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Kolejne roczniki na mistrzostwach SMS, telewizja nasz Racibórz
Kolejne roczniki na mistrzostwach SMS
dodano: 27.11.2014
Aktualności, Racibórz
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Aktualności » 28 listopada 2014, godz. 17:30 » Materiał wyborczy zlecony i finansowany przez KWW Mniejszość Niemiecka » komentarzy: 0

Konkrety, nie slogany! Czyli król jest nagi i drży o stołek. Czas na dobre zmiany dla Raciborza

Konkrety, nie slogany! Czyli król jest nagi i drży o stołek. Czas na dobre zmiany dla Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Materiał wyborczy. Gdyby Mirosław Lenk był tak aktywny w słowa i czyny przez ostatnie osiem lat jak teraz przed drugą turą wyborów, to mielibyśmy dziś w Raciborzu Las Vegas. A mamy dalej tylko Las Oborę i przed sobą decyzję, czy 30 listopada oddać głos na nowy rozdział w dziejach Raciborza – przekonuje Anna Ronin, kandydatka na prezydenta, w prawdziwej historii tej kampanii, bez owijania w bawełnę.

Więcej »
Reklama
Racibórz wysoko w rankingach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Aktualności » 28 listopada 2014, godz. 08:14 » Materiał wyborczy KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk » komentarzy: 0

Racibórz wysoko w rankingach

Ogłoszenie wyborcze. Chciałbym odnieść się do wyników dotyczących pozyskiwania środków unijnych przez gminy subregionu zachodniego, opublikowanych przez Sztab Wyborczy Anny Ronin na portalu www.naszracibórz.pl pod artykułem „Anna Ronin naszą kandydatką na Prezydenta (…)” w dniu 27 listopada 2014 roku.

Więcej »
Aktualności » 27 listopada 2014, godz. 10:19 » Materiał KWW Mniejszość Niemiecka » komentarzy: 0

Anna Ronin naszą kandydatką na Prezydenta. Jesteśmy jedną siłą, która ma niezbędne zaplecze dla dobrych zmian dla Raciborza

Anna Ronin naszą kandydatką na Prezydenta. Jesteśmy jedną siłą, która ma niezbędne zaplecze dla dobrych zmian dla Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Ogłoszenie wyborcze. Ze smutkiem i zdziwieniem obserwujemy przed decydującą II turą wyborów  brudną walkę wyborczą, której reguły oparte są na znanych schematach tworzenia negatywnego obrazu opozycji, kłócenia ludzi, wywoływania lęku. Celem jest wystraszenie osób wierzących i podzielenie opozycji - tak by niektórzy wyborcy Dawida Wacławczyka wystraszyli się Anny Ronin i chcąc nie chcąc zagłosowali na Mirosława Lenka. Choć do niedawna byliśmy konkurentami dla dobra Raciborza jesteśmy w stanie się porozumieć i obdarzyć  Annę Ronin zaufaniem - ja, radni z mojego komitetu wyborczego, członkowie i sympatycy RSS Nasze Miasto, nasi niezależni eksperci, wielcy i znani raciborscy przedsiębiorcy, managerowie, właściciele małych firm rodzinnych, działacze społeczni i kulturalni. Konkrety nie slogany! Sami zobaczcie, jakie są efekty ostatniej kadencji M. Lenka! Więcej »
Aktualności » 27 listopada 2014, godz. 07:42 » KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk » komentarzy: 0

Prawdy objawione Anny Ronin

Prawdy objawione Anny Ronin - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Ogłoszenie wyborcze. Zanim pójdziemy do wyborów, warto zapoznać się z tym, co kryją  konkrety programu kandydatki na prezydenta. KONKRETY NIE SLOGANY.

Więcej »
Reklama
Reklama
Aktualności » 14 listopada 2014, godz. 17:49 » Redakcja » komentarzy: 0

Cisza wyborcza - informacja dla Czytelników portalu naszraciborz.pl

Cisza wyborcza - informacja dla Czytelników portalu naszraciborz.pl - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Szanowni Czytelnicy, zgodnie z wyjaśnieniem Państwowej Komisji Wyborczej, informujemy, że w okresie "ciszy wyborczej" w Internecie mogą pozostawać materiały o charakterze agitacyjnym oraz wyniki sondaży przedwyborczych, umieszczone tam przed jej rozpoczęciem, pod warunkiem, że nie będą w nich dokonywane żadne zmiany. Datą emisji i ostatnich zmian w treści materiałów agitacyjnych na portalu naszraciborz.pl jest dzień 29.11.2014. Jednocześnie informujemy, że za agitację w czasie ciszy wyborczej mogą być uznane wpisy w komentarzach pod artykułami. Jeśli jakikolwiek komitet bądź Czytelnik zauważy taki wpis prosimy zgłosić wpis do moderacji lub powiadomić naszą redakcję na adres redakcja@naszraciborz.pl. Okresowo sami dokonujemy przeglądu komentarzy i ukrywamy te naruszające porządek prawny, zachowując wszelkie dane umożliwiające identyfikację i mogące być przedmiotem zainteresowania uprawnionych organów. Blokujemy możliwość dodawania komentarzy pod ostatnimi tekstami związanymi z wyborami. Więcej »
Sport » 28 listopada 2014, godz. 23:50 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 0

HLPN: AMJ Dach-Mig i Limfo-Med z kompletami punktów. Rywale na kolanach

HLPN: AMJ Dach-Mig i Limfo-Med z kompletami punktów. Rywale na kolanach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

W piątkowy wieczór rozegrano dwa spotkania Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wpierw w szranki stanęły zespoły I grupy II ligi. W meczu tym zmierzyły się ekipy AMJ Dach-Mig oraz KO-WYN MOW Rudy. Zespół Rud w starciu z przeciwnikiem był bez szans. Stracił piętnaście bramek, strzelając zaledwie jedną. W drugim meczu doszło do spotkania dwóch pierwszoligowców. Limfo-Med podejmował Galaktikos. O ile w pierwszej połowie spotkanie było wyrównane, to druga odsłona należała już bezsprzecznie do Limfo-Medu. Łącznie w pierwszym dniu czwartego weekendu z HLPN padły trzydzieści trzy bramki.

Więcej »
Kultura i edukacja » 28 listopada 2014, godz. 22:30 » Katarzyna Kubik » komentarzy: 0

Noc Tolerancji w Gimnazjum nr 5

Noc Tolerancji w Gimnazjum nr 5 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

W Gimnazjum nr 5 w Raciborzu trwa Noc Tolerancji. Zebrani uczniowie i nauczyciele oglądając filmy o tolerancji debatują o zjawisku dyskryminacji. Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialności, sprawiedliwości i solidarności, nauka empati w stosunku do innych osób oraz podnoszenie świadomości na temat nierównych szans w społeczeństwie.

Więcej »
Sport » 28 listopada 2014, godz. 18:44 » nc » komentarzy: 1

Pływanie. Animusz z medalami

Pływanie. Animusz z medalami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swym wysiłku – te słowa towarzyszyły 138 niepełnosprawnym sportowcom ze śląskich klubów, biorących udział w XXII Edycji Regionalnego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych. Zawody odbyły się 21 listopada na krytej pływalni MOSiR-u w Rybniku-Boguszowicach. W tegorocznych zmaganiach uczestniczyli m.in. zawodnicy z Sekcji Terenowej Animusz działającej przy Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu. Wszyscy wrócili jako szczęśliwi zwycięzcy! Trenerem naszych zawodników jest Katarzyna Pitry.

Więcej »
Sport » 28 listopada 2014, godz. 18:33 » nc » komentarzy: 0

Pływanie. Srebro Michała Sobczaka

Pływanie. Srebro Michała Sobczaka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

265 zawodników z 28 śląskich klubów wystartowało 26 listopada w Radlinie w II Rundzie Ligi Klubów Śląskich rocznika 2003. Nie zabrakło raciborzan z MKS-SMS Victoria Racibórz i KS Unia. Na uwagę zasługuje start ucznia SP nr 15 Michała Sobczaka (Victoria). Podopieczny trener Ewy Sienkiewicz wywalczył drugie miejsce na 200 m stylem klasycznym wynikiem 3.13,33. Na wysokich pozycjach plasowały się także sztafety Victorii.

Więcej »
Aktualności » 28 listopada 2014, godz. 17:05 » Materiał nadesłany do redakcji » komentarzy: 54

Nielegalna ulotka sierotka. Mirosław Lenk się odcina

Nielegalna ulotka sierotka. Mirosław Lenk się odcina - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Drodzy raciborzanie. Pragnę oświadczyć, że stanowczo i zdecydowanie odcinam się od treści głoszonych w nielegalnych ulotkach wyborczych roznoszonych wczoraj i dzisiaj do naszych domów - napisał w oświadczeniu Mirosław Lenk.

Więcej »
Festiwal Podróżniczy Wiatraki rozpoczęty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Aktualności » 28 listopada 2014, godz. 16:38 » Kamila Besz » komentarzy: 14

Festiwal Podróżniczy Wiatraki rozpoczęty

Blokiem szkolnym rozpoczął się tegoroczny Festiwal Podróżniczy Wiatraki 2014. Sala konferencyjna Zamku Piastowskiego wypełniła się po brzegi. W porannej części dla uczniów szkół z powiatu raciborskiego wystąpili ze swoimi podróżniczymi opowieściami i slajdowiskami: Izabela Stachowicz, Leszek Szczasny i Piotr Trybalski. Festiwal potrwa do niedzieli.  

Więcej »
Na spotkaniu z Ronin chyba zobaczyłem mafię - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Aktualności » 28 listopada 2014, godz. 16:14 » Materiał nadesłany do redakcji » komentarzy: 70

Na spotkaniu z Ronin chyba zobaczyłem mafię

Nie znam pani Anny Ronin, poznałem ją jedynie przelotnie kilka lat temu. Znam Mirosława Lenka lat kilkanaście. Prawo i Sprawiedliwość, partia której jestem członkiem od samego początku, postanowiła nie udzielać poparcia żadnemu z kandydatów. Każdy z jej członków i sympatyków powinien sam podjąć decyzję czy i kogo zechce poprzeć - pisze Tomasz Kusy (PiS, na zdj. pierwszy po lewej), były kandydat na prezydenta Raciborza, radny miejski minionych kadencji.

Więcej »
Aktualności » 28 listopada 2014, godz. 13:32 » red. » komentarzy: 0

150 osób odpowiedziało na apel studentów i dołączyło do bazy potencjalnych Dawców fundacji DKMS Polska!

150 osób odpowiedziało na apel studentów i dołączyło do bazy potencjalnych Dawców fundacji DKMS Polska! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Już po raz trzeci raciborscy studenci postanowili pomóc ludziom chorym na białaczkę i zorganizowali Dzień Dawcy Szpiku Kostnego. Kolejna edycja pokazała, iż zainteresowanie wśród mieszkańców jest ogromne. W tym roku działali pod nazwą "Dwa Wymazy & Do Bazy". - Już trzeci raz zorganizowaliśmy Dzień Dawcy Szpiku Kostnego w Raciborzu. - mówi Dawid Machecki, ambasador fundacji DKMS Polska. - Na nasz apel odpowiedziało 150 osób gotowych nieść pomoc ludziom chorym na białaczkę. Ta ilość zarejestrowanych udowania, że warto organizować to przedsięwzięcie w Raciborzu - informuje Dawid Machecki. Więcej »
Aktualności » 28 listopada 2014, godz. 13:10 » Tomasz Hetman » komentarzy: 12

Nowy plac zabaw przy SP 18 już otwarty

Nowy plac zabaw przy SP 18 już otwarty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Teren wokół Szkoły Podstawowej nr 18  w Raciborzu wzbogacił się o oficjalne otwarty dziś plac zabaw zbudowany w ramach rządowego programu „Radosnej Szkoły”. Otwarcia dokonali uczniowie osiemnastki przy asyście wiceprezydent Ludmiły Nowackiej, proboszcza parafii Matki Bożej Henryka Jaronia, przewodniczącej Rady Szkoły SP 18 Ewy Krzemień i dyrektorów raciborskich szkół. Gości witała dyrektor SP 18, Danuta Skóra.

Więcej »
Aktualności » 28 listopada 2014, godz. 13:00 » Teresa Besz » komentarzy: 0

Wystarczy niewiele, by pomóc…

Wystarczy niewiele, by pomóc… - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Już po raz drugi Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich organizuje akcję „My pomagamy – pomagajcie i wy”. Dzisiaj i jutro wychowankowie ZPiSdN czekają m.in. w E. Leclerc na wszystkich, którzy chcą wspomóc akcję.

Więcej »
Partnerzy portalu
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Villa Rubinstein
Apteka w sieci
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Brooklyn
Kampka
Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
USG Ostrowicz
Ulotkarnia
Ulotka Studia stacjonarne
Studia stacjonarne
PWSZ w Raciborzu
dodano: 02.10.2012
   
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Nasz Racibórz 48-2014-[307]
Nasz Racibórz 48-2014-[307]
dodano: 28.11.2014
Numer archiwalny Nasz Racibórz 47-2014-[306]
Nasz Racibórz 47-2014-[306]
dodano: 21.11.2014
Numer archiwalny Nasz Racibórz 46-2014-[305]
Nasz Racibórz 46-2014-[305]
dodano: 14.11.2014
Numer archiwalny Nasz Racibórz 45-2014-[304]
Nasz Racibórz 45-2014-[304]
dodano: 12.11.2014
Zobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz take co nowego w dziale Zdrowie i styl ycia
Partnerzy portalu
Kalendarz
«
Listopad 2014
»
PoWtŚrCzPtSoNd
1
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
2
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
3
 • Wieczorny turniej deblowy w badmintona
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
4
 • Historia lokalna na przykładzie wybranych powiatów miast i gmin
 • Klub Konesera: Słowo na M
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
5
 • Zdążyć przed rakiem - zaproszenie na konferencję
 • Wspomnienie tych, którzy odeszli
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
6
 • Pan Tadeusz z muzyką na żywo grupy Czerwie w Kinie Przemko
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
7
 • Piszę, bo nie muszę!
8
 • Wystawa ptaków w Tworkowie
 • O Niemenie i Kaczmarskim na Zaduszkach Poetyckich w RCK
10
 • Racibórz prozą malowany
 • Zemsta Fredry na deskach raciborskiej Strzechy
11
 • Patriotyczne śpiewanie na Końcu Świata
 • Raciborscy brydżyści zapraszają na turniej
12
 • Kuźnia Raciborska zaprasza na paradę św. Marcina
 • Był Kraków, teraz czas na Racibórz
13
 • Wspomnienia ks. Jana Posta w publikacji
 • Kino Przemko: Mandarynki
14
 • Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
 • Juliet - Irrealis w hołdzie Chaplinowi
 • Kino Bałtyk: Mary's Land. Ziemia Maryi
 • Interstellar w Kinie Bałtyk
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
 • Koncert Muzyki Dawnej w raciborskim Muzeum
 • Klimakterium wraca na deski RCK
15
 • Rajd rowerowy w Kobyli
 • Kino Bałtyk: Mary's Land. Ziemia Maryi
 • Interstellar w Kinie Bałtyk
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
 • Gala musicalowa Revue - New York * New York już 15 listopada w Raciborskim Centrum Kultury
 • Pchła Szachrajka - niesłychana rzecz po prostu
16
 • Kino Bałtyk: Mary's Land. Ziemia Maryi
 • Interstellar w Kinie Bałtyk
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
17
 • Interstellar w Kinie Bałtyk
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
 • Przedsiębiorczość ma wiele twarzy
18
 • Interstellar w Kinie Bałtyk
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
 • Klub Konesera: Porwanie Michaela Houellbecqa
 • Polskie Animacje Reksio i przyjaciele
 • Przedsiębiorczość ma wiele twarzy
19
 • Interstellar w Kinie Bałtyk
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
 • Przedsiębiorczość ma wiele twarzy
20
 • Do przodu żyj!
 • Interstellar w Kinie Bałtyk
 • Bogowie w Kinie Bałtyk
 • Dyskusyjny Klub Filmowy PLUS: Rękopisy nie płoną
 • Przedsiębiorczość ma wiele twarzy
21
 • Jesienne granie w MDK
 • Kino Bałtyk - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
 • Bella i Sebastian w Kinie Bałtyk
 • Warsztaty filcowania biżuterii
 • Zaproszenie do Gimnazjum nr 5
 • Cała Polska czyta dzieciom po angielsku
 • Razem łatwiej - kolejne spotkanie
 • Kuba Blokesz wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury
 • Każdy z nas jest w duszy aktorem - konkurs na monodram, czyli teatr jednego aktora
 • Stare, dziurawe wiadro w Raciborskim Centrum Kultury
 • Przedsiębiorczość ma wiele twarzy
22
 • Jesienne inspiracje w RCK
 • O mocy wiary i uzdrowieniu na konferencji w Kuźni Raciborskiej
 • Kino Bałtyk - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
 • Bella i Sebastian w Kinie Bałtyk
 • Sokół uczci pamięć Arki Bożka
23
 • Filmowy Klub Seniora : Rodzinne Rewolucje
 • Kino Bałtyk - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
 • Bella i Sebastian w Kinie Bałtyk
 • Pchła Szachrajka w Kuźni Kultury
 • Festiwal Chóralny 2014 – Dni Cecyliańskie
24
 • Ziemia raciborska w pierwszym okresie Wielkiej Wojny
 • Kino Bałtyk - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
 • Bella i Sebastian w Kinie Bałtyk
25
 • Herbatka Pana Radka
 • Sposoby na jesienną chandrę
 • Klub Konesera: Serce Lwa
 • Kino Bałtyk - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
26
 • MDK zaprasza
 • Nasze spotkanie z Brazylią
 • Dwa Wymazy & Do Bazy!
 • Kino Bałtyk - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
27
 • Dwa Wymazy & Do Bazy!
 • Kino Bałtyk - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
 • Kino Wartości: Przypadek
28
 • Wieczór przy świecach w Tworkowie
 • Kino - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
 • Wielka Szóstka w Kinie Bałtyk
 • Warsztaty Teatralne z Grażyną Tabor
 • Noc jest ciemna i pełna strachów, a biblioteka czuwa
29
 • Jarmarki Kontynentów
 • Kino - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
 • Wielka Szóstka w Kinie Bałtyk
 • Leszek Długosz – koncert
30
 • Kino - Igrzyska Śmierci: Kosogłos
 • Wielka Szóstka w Kinie Bałtyk
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Milena Gieron
03 listopada 2014, godz. 13:01
Milena Gieron
Mała Milenka po raz pierwszy uśmiechnęła się do swoich rodziców 27 października. Rodzice - Małgorzata i Łukasz przywitali swoją córeczkę w raciborskim szpitalu, ważyła wtedy 3480 g i mierzyła 52…
zobacz więcej »
Pogoda
Ankieta
Jak należy zagospodarować plac Długosza?
Odtworzyć przedwojenną zabudowę
Urządzić na duży skwer
Pozostawić parking
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij