Dzisiaj jest: sobota, 20 września 2014 r.
Najnowsze filmy
Raciborska Telewizja Kablowa
Pokaż listę wszystkich filmów »
Najnowsze wiadomości wideo - Pełne wydanie Wiadomości, telewizja nasz Racibórz
Pełne wydanie Wiadomości
Najnowsze filmy wideo - Szachiści w dobrej formie, telewizja nasz Racibórz
Szachiści w dobrej formie
dodano: 20.09.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Symboliczne wbicie łopaty w Jaworznie, telewizja nasz Racibórz
Symboliczne wbicie łopaty w Jaworznie
dodano: 20.09.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Niebezpieczny absynt, telewizja nasz Racibórz
Niebezpieczny absynt
dodano: 19.09.2014
Aktualności, Kornowac
Najnowsze filmy wideo - Bezpieczna droga do szkoły, telewizja nasz Racibórz
Bezpieczna droga do szkoły
dodano: 19.09.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Chcą przestrzeni dla dzieci, telewizja nasz Racibórz
Chcą przestrzeni dla dzieci
dodano: 19.09.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Oddaj zużyty sprzęt, telewizja nasz Racibórz
Oddaj zużyty sprzęt
dodano: 18.09.2014
Aktualności, Racibórz
Najnowsze filmy wideo - Chętnie sprzedajemy używane, telewizja nasz Racibórz
Chętnie sprzedajemy używane
dodano: 18.09.2014
Aktualności, Racibórz
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Aktualności » 20 września 2014, godz. 19:06 » https://www.facebook.com/natodays?fref=ts » komentarzy: 0

Tysiące widzów na Dniach NATO w Ostrawie

Tysiące widzów na Dniach NATO w Ostrawie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
W czeskiej Ostrawie trwają kolejne Dni NATO. W tym roku partnerem jest Polska. Można obejrzeć najnowszy sprzęt wojskowy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Jutro drugi dzień show (PROGRAM). Więcej »
Reklama
Aktualności » 20 września 2014, godz. 17:59 » » komentarzy: 0

Szef komisji rolnictwa Europarlamentu odwiedził pietrowickich rolników

Szef komisji rolnictwa Europarlamentu odwiedził pietrowickich rolników - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

67-letni Joseph Daul (na zdj. drugi od prawej), wieloletni szef komisji rolnictwa w Europarlamencie, przewodniczący grupy EPL-ED, francuski rolnik, prywatnie przyjaciel europosła poprzedniej kadencji Bogdana Marcinkiewicza, odwiedził dziś gminę Pietrowice Wielkie, w tym wiodące tu gospodarstwa. Jego przyjazd zorganizował radny powiatowy Łukasz Kotzur, asystent Marcinkiewicza.

Więcej »
Kultura i edukacja » 20 września 2014, godz. 17:41 » Grzegorz Wawoczny » komentarzy: 0

Pietrowice Wielkie i Kornice znajdą się w podręcznikach archeologii

Pietrowice Wielkie i Kornice znajdą się w podręcznikach archeologii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Kolejna udana konferencja popularno-naukowa, tym razem pod hasłem Czy ziemia bogata..., podsumowująca badania archeologiczne przeprowadzone przez wrocławskich uczonych w Pietrowicach Wielkich i Kornicach, odbyła się dziś w pietrowickim centrum społeczno-kulturalnym. Jutro, przy okazji dożynek, od 16.00 archeo-piknik, a już dziś w krótkiej wypowiedzi dr Mirosław Furmanek podsumowuje dotychczasowe wyniki i mówi, co jeszcze czeka tu badaczy (na zdj.). Jego zdaniem, pietrowickie odkrycia już wkrótce znajdą się w podręcznikach archeologii,

Więcej »
Aktualności » 20 września 2014, godz. 17:17 » TB » komentarzy: 0

Ponad dwustu cyklistów na otwarciu nowej ścieżki rowerowej - Hackiej Cesty

Ponad dwustu cyklistów na otwarciu nowej ścieżki rowerowej - Hackiej Cesty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Rajdy rowerowe po pograniczu cieszą się niezmiennie dużą popularnością o czym świadczy dzisiejsza frekwencja na otwarciu nowej ścieżki rowerowej - Hackiej Cesty. W przedsięwzięciu, współfinansowanym przez Unię Europejską za pośrednictwem Euroregionu Silesia, wzięło udział blisko 250 rowerzystów, w tym wójt gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki oraz starosta Haci Paweł Kotlarz. Rajd odbył się na trasie Urząd Gminy - Krzyżanowice  - Hać (U sv. Mikul%u0161e) - Rudyszwałd (Rakowiec) - Chałupki (Centrum) - Chałupki (Meandry rzeki Odry) - Olza - Odra - Buków i niejako kończy tegoroczny sezon. Więcej »
Reklama
Reklama
Adrianna Górka wystąpi dziś w The Voice of Poland - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Kultura i edukacja » 20 września 2014, godz. 16:54 » » komentarzy: 0

Adrianna Górka wystąpi dziś w The Voice of Poland

Związana z działającym przy Młodzieżowym Domu Kultury zespołem Miraż Ada Górka wystąpi dziś w programie The Voice od Poland - poinformowała nas Elżbieta Biskup. Będzie można trzymać za nią kciuki od godz. 20.05. Program emitowany jest przez Program 2 TVP.

Więcej »
Aktualności » 20 września 2014, godz. 14:39 » » komentarzy: 10

Przy Kasprowicza powstaje nowy market

Przy Kasprowicza powstaje nowy market - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Na kupionej od starostwa za blisko 500 tys. zł działce przy Kasprowicza-Karola Miarki firma C.W.N. sp. z o.o. z Krotoszyna buduje obiekt handlowo-usługowy. Ma tu powstać market sieci Dino, która już ogłosiła rekrutację pracowników do placówek w Raciborzu oraz Chałupkach. Aktualnie są tu wykonywane prace rozbiórkowe i instalacyjne. Wcześniej funkcjonował tu parking strzeżony oraz parking.

Więcej »
Aktualności » 20 września 2014, godz. 14:31 » Aleksandra Harz » komentarzy: 4

Spotkanie po latach, czyli zjazd absolwentów Studium, Kolegium i PWSZ

Spotkanie po latach, czyli zjazd absolwentów Studium, Kolegium i PWSZ - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Wszystkie roczniki absolwentów Studium Nauczycielskiego, Kolegium Nauczycielskiego oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zjechały się dziś do Raciborza, aby powspominać jedne z najlepszych lat swojego życia i ponownie spotkać przyjaciół z tego okresu. - Studiowałem tutaj pięć lat wychowanie fizyczne i wspominam ten czas po prostu super - powiedział Robert Pleś z Zawiercia. 

Więcej »
Kultura i edukacja » 20 września 2014, godz. 14:28 » » komentarzy: 1

Już wkrótce premiera płyty The Gate

Już wkrótce premiera płyty The Gate - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

„Android’s Lovesong” z gościnnym udziałem Anji Orthodox, wokalistki i założycielki zespołu Closterkeller - tym albumem już wkrótce zadebiutuje raciborska formacja The Gate. Oficjalna data premiery płyty to 13 października. Album będzie zawierał sześć kompozycji, a sama płyta będzie miała winylową długość - 42 minuty. - Prace nad płytą trwały trzy tygodnie, nagraliśmy siedem utworów - ten którego nie umieściliśmy na krążku dostępny będzie jako utwór bonusowy w elektronicznej wersji płyty. Album będzie nosił nazwę  „Faceless” - mówi Maciej Hanusek. Zobacz wideo.

Więcej »
Sport » 20 września 2014, godz. 14:23 » Grzegorz Wawoczny » komentarzy: 0

Młodzi zapaśnicy rywalizowali w Arenie Rafako

Młodzi zapaśnicy rywalizowali w Arenie Rafako - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Hala przy Łąkowej była dziś areną zmagań najmłodszych adeptów zapaśniczego sportu z roczników 2000-2002. Odbył się tu Memoriał im. Piotra Starzyńskiego - Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodzików w zapasach stylu klasycznym. Zapaśnicy z Raciborza byli faworytami. W tym roku wygrali już dwa takie turnieje - w Chełmie i Zamościu. Jak sobie poradzili? Wyniki będą wkrótce dostępne TUTAJ. W galerii zdjęcia.

W sobotę 20 września od godziny 9.00 w Arenie Rafako trwać będzie Memoriał im. Piotra Starzyńskiego - Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodzików w zapasach stylu klasycznym. Miejski Klub Zapaśniczy ,,UNIA" w Raciborzu wraz z Miastem Racibórz zaprasza na tę imprezę. Warto dodać że młodzi zapaśnicy z Raciborza są faworytami. W tym roku wygrali już dwa takie turnieje w Chełmie i Zamościu. Klub reprezentować będzie 16 zawodników urodzonych w latach 2002, 2001 i 2000. Zakończenie przewidziane jest na godzine 14.00.
Więcej »
Strony Partnerskie » Ekologia » 20 września 2014, godz. 14:08 » » komentarzy: 0

Kolejne tony zużytego sprzętu elektrycznego!

Kolejne tony zużytego sprzętu elektrycznego! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Takich akcji nigdy dość. Dziś po raz kolejny ratusz zorganizował na Ostrogu przy kościele św. Jana Chrzciciela i na placu przy E.Leclerc zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nagrodą za odpady były jak zwykle sadzonki oraz żarówki LED. Już przed godz. 9.00 przy Opawskiej urosła góra sprzętu.

Więcej »
Patrol24 » 20 września 2014, godz. 14:01 » » komentarzy: 8

Racibórz ma kolejną siłownię pod chmurką

Racibórz ma kolejną siłownię pod chmurką - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Raciborzanie mogą już zadbać o tężyznę na świeżym powietrzu przy Warszawskiej-Żeromskiego. Dziś zamontowano tu jedną z dwóch zamówionych przez ratusz siłowni pod chmurką. Druga lokalizacja to teren po dawnej rybaczówce w parku Roth. Pierwsza siłownia powstała, przypmnijmy, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji na Ostrogu. Zobacz zdjęcia z montażu nadesłane przez naszą Czytelniczkę. O zamówienie starały się dwie firmy - Herkules z Chrzanowa i Starmax z Gdańska. Przetarg wygrała ta pierwsza. Za projekt i wykonanie dwóch siłowni ratusz zapłaci 58,3 tys. zł.

Więcej »
Styl życia » Historia » 20 września 2014, godz. 08:24 » Paweł Newerla » komentarzy: 3

Górnośląska Biblioteka Krajowa w Raciborzu

Górnośląska Biblioteka Krajowa w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Historia na weekend. Czytelnika zdziwi, jaki jest związek Raciborza z jakąś górnośląską biblioteką krajową. W 1919 r. powołana została Prowincja Górnośląska. Prowincja miała także uprawnienia samorządowe. Nadprezydent prowincji (Oberprsident), reprezentujący władze państwowe (odpowiednik naszego wojewody), ze swoim urzędem miał siedzibę w Opolu. Dla samorządu prowincji nie było miejsca w Opolu. Politycy partii Centrum forsowali Racibórz jako siedzibę samorządu prowincji. Siedzibą landtagu górnośląskiego (jakby sejmik wojewódzki) w Raciborzu stał się budynek zakładu głuchoniemych, służący dzisiaj I Liceum Ogólnokształcącemu. Naczelnik prowincji (Landeshauptmann, coś jak marszałek województwa), zwany też starostą krajowym, urzędował w budynku dzisiaj zajmowanym przez Bibliotekę na ul. Kasprowicza.

Więcej »
Kultura i edukacja » 20 września 2014, godz. 08:15 » Marta Rajchel » komentarzy: 0

Kiedy czytanie jest zbrodnią

Kiedy czytanie jest zbrodnią - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Włączając się w organizację Tygodnia Zakazanych Książek chcielibyśmy zainteresować naszych czytelników literaturą, która była zakazywana, wycofywana z bibliotek, a w najgorszych przypadkach palona na stosach - zachęca raciborska książnica. W tym kraju najczęściej cenzurowaną książką w ostatnich czasach okazało się słynne „50 twarzy Greya” E.L. James.

Więcej »
Aktualności » 20 września 2014, godz. 08:09 » » komentarzy: 5

Kurs samoobrony za garść nakrętek

Kurs samoobrony za garść nakrętek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Już 26 września Raciborski Ośrodek Aikido oraz SP 15 zapraszają panie na kurs samoobrony. Wpisowe? Garść korków plastikowych. Sprawdź jak się zapisać

Więcej »
Sport » 19 września 2014, godz. 23:03 » Katarzyna Przypadło » komentarzy: 5

Triumf Austriaków w międzynarodowym turnieju o puchar prezydenta

Triumf Austriaków w międzynarodowym turnieju o puchar prezydenta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl

Czwartek i piątek w Arenie Rafako stały pod znakiem siatkówki. Odbył się tam Międzynarodowy Turniej Siatkarski o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz, w którym rywalizowały cztery zespoły: Effector Kielce, Cuprum Mundo Lubin, mistrz Austrii Hypo Tirol Innsbruck oraz Raision Loimu z Finlandii. Po zaciętych meczach najlepsza okazała się drużyna z Innsbrucka.

Więcej »
Partnerzy portalu
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Villa Rubinstein
Apteka w sieci
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Brooklyn
Kampka
Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
USG Ostrowicz
Ulotkarnia
Ulotka Studia stacjonarne
Studia stacjonarne
PWSZ w Raciborzu
dodano: 02.10.2012
   
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Nasz Raciborz 37-2014-[296]
Nasz Raciborz 37-2014-[296]
dodano: 15.09.2014
Numer archiwalny Nasz Raciborz 36-2014-[295]
Nasz Raciborz 36-2014-[295]
dodano: 08.09.2014
Numer archiwalny Nasz Raciborz 35-2014-[294]
Nasz Raciborz 35-2014-[294]
dodano: 01.09.2014
Numer archiwalny Nasz Raciborz 34-2014-[293]
Nasz Raciborz 34-2014-[293]
dodano: 01.09.2014
Zobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz take co nowego w dziale Zdrowie i styl ycia
Partnerzy portalu
Kalendarz
«
Wrzesień 2014
»
PoWtŚrCzPtSoNd
1
 • Dożynki w gminie Nędza już od tego weekendu
 • Kino Bałtyk - Lucy
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
2
 • Klub Konesera
 • Zamkowy teatr tylko dla…
 • Dożynki w gminie Nędza już od tego weekendu
 • Klub Konesera - Lekcje Harmonii
 • Kino Bałtyk - Lucy
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
3
 • Dożynki w gminie Nędza już od tego weekendu
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Kino Bałtyk - Lucy
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
4
 • Dożynki w gminie Nędza już od tego weekendu
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Kino Bałtyk - Lucy
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • Rozszerzenie europejskiego projektu kanalizacyjnego w Łaziskach Górnych
 • 12-14 czerwca: długi weekend z OZE w Raciborzu
 • Po stronie natury - piknik ekologiczny
 • Przyjdź na targi i wygraj kolektor słoneczny!
 • Złote medale za zasługi dla pożarnictwa
 • Fizyka też może być ekologiczna
 • Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Świętochłowicach
 • Czysta energetyka węglowa na konferencji w Mikołowie
5
 • Kino Bałtyk - Sin City 2: Damulka warta grzechu
 • Wakacje Mikołajka w Kinie Bałtyk
 • Dożynki w gminie Nędza już od tego weekendu
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Bluesowe rytmy po raz dziewiąty zabrzmią w Olzie
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
6
 • Zamek w Raciborzu a Trylogia Henryka Sienkiewicza
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza do Narodowego Czytania Sienkiewicza
 • Już 6 września Piknik Kolejowy w Raciborzu!
 • Kino Bałtyk - Sin City 2: Damulka warta grzechu
 • Wakacje Mikołajka w Kinie Bałtyk
 • Funk4Fun na Końcu Świata
 • Czytanie Sienkiewicza z Familią Szlachecką
 • Ociec czytać? Czytać! czyli Narodowe Czytanie Trylogii H. Sienkiewicza
 • Dożynki w gminie Nędza już od tego weekendu
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • VI Międzygminny Rajd Rowerowy Morawskich Wrót
 • Był Mickiewicz i Fredro. Teraz czas na Sienkiewicza
 • Pierwszy Piknik Kolejowy w Raciborzu już we wrześniu
7
 • Po grzyby marsz! Zostań Najlepszym Grzybiarzem Ziemi Raciborskiej
 • Kino Bałtyk - Sin City 2: Damulka warta grzechu
 • Wakacje Mikołajka w Kinie Bałtyk
 • Tworkowskie dęby i MDK na zamku
 • Dożynki w gminie Nędza już od tego weekendu
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • Zapisz się na zajęcia do MDK
 • Książę Wiktor V von Ratibor odwiedzi Racibórz!
8
 • Kino Bałtyk - Sin City 2: Damulka warta grzechu
 • Wakacje Mikołajka w Kinie Bałtyk
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
9
 • Kino Bałtyk - Sin City 2: Damulka warta grzechu
 • Wakacje Mikołajka w Kinie Bałtyk
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • Jedna z ciekawszych wystaw IPN na raciborskim zamku
10
 • Kino Bałtyk - Sin City 2: Damulka warta grzechu
 • Wakacje Mikołajka w Kinie Bałtyk
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
11
 • Kino Bałtyk - Sin City 2: Damulka warta grzechu
 • Wakacje Mikołajka w Kinie Bałtyk
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
12
 • Muzeum zaprasza piwoszy, birofilów i miłośników historii naszego regionu
 • Już niebawem Festiwal Spotkałem Pana na dziedzińcu Zamku Piastowskiego
 • Muzeum w Raciborzu zaprasza na święto piwa
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • Muzyczny wieczór z Aloszą Awdiejewem w bibliotece
13
 • Już niebawem Festiwal Spotkałem Pana na dziedzińcu Zamku Piastowskiego
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Pożegnanie lata w Parku Roth w śląskich klimatach
 • Zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
14
 • Organizacje pozarządowe zaprezentują się na zamku
 • Dni Dziedzictwa w raciborskiej Strzesze
 • Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się 14 września
 • Wielki Piknik w Krzanowicach
 • Już niebawem Festiwal Spotkałem Pana na dziedzińcu Zamku Piastowskiego
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Pozytywna energia, teatr i dobra muzyka
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • Ania Wyszkoni gwiazdą powiatowych dożynek!
15
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
16
 • Kolejne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki
 • Nadleśnictwo Siewierz „Po stronie natury” - posadzono ponad 2 tysiące drzew!
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
17
 • Poetycka i malarska refleksja nad umieraniem w RCI
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
18
 • Siatkarskie święto w Arenie Rafako
 • Zapraszamy emerytów i rencistów na spacer po Raciborzu
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Spotkania z pasjami
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
19
 • Turysto! Szanuj środowisko. Od piątku akcja Sprzątanie Świata
 • Siatkarskie święto w Arenie Rafako
 • Miasto 44 w Kinie Bałtyk
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
20
 • Już w ten weekend Dni Nato w Ostrawie!
 • Turysto! Szanuj środowisko. Od piątku akcja Sprzątanie Świata
 • W sobotę w Krzyżanowicach otwarcie nowej ścieżki rowerowej Hacka Cesta
 • Tego jeszcze nie było! Dożynki i piknik archeologiczny w Pietrowicach Wielkich
 • Zagraj w kapsle w Kuźni Raciborskiej!
 • We wrześniu koncerty na raciborskim Rynku – finał projektu RCK
 • W bibliotece będą tworzyć piękne dzieła z filcu...
 • Miasto 44 w Kinie Bałtyk
 • Sadzonka lub żarówka LED za zużyty sprzęt...
 • Zjazd absolwentów PWSZ, SN i KN. Jeszcze możesz się zgłosić!
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Cysterskie akweny w Rudach Wielkich - spotkanie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa
 • Finał Festiwalu Zespołów Młodzieżowych już wkrótce
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • Dni NATO w Ostrawie
21
 • Już w ten weekend Dni Nato w Ostrawie!
 • Turysto! Szanuj środowisko. Od piątku akcja Sprzątanie Świata
 • Tego jeszcze nie było! Dożynki i piknik archeologiczny w Pietrowicach Wielkich
 • Kobiety Aktywne z Nędzy zapraszają na Pożegnanie lata
 • Już w niedzielę motocyklowe nieszpory dziękczynne
 • Duet Bluesowy wystąpi na deskach Raciborskiego Centrum Kultury!
 • Dożynki diecezjalne na Górze św. Anny
 • Miasto 44 w Kinie Bałtyk
 • Jesienna edycja Jarmarku na Granicy już 21 września w Chałupkach
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • Dni NATO w Ostrawie
22
 • Miasto 44 w Kinie Bałtyk
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
23
 • Historia lokalna znów zagości w raciborskim zamku
 • Klub Konesera: Po Ślubie
 • Miasto 44 w Kinie Bałtyk
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Niepublikowana kronika raciborska
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
24
 • Już 24 września kiszenie kapusty w Tworkowie
 • Miasto 44 w Kinie Bałtyk
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • XIX Seminarium Śląskie już we wrześniu
25
 • Konkurs Wiedzy o ruchu drogowym
 • Miasto 44 w Kinie Bałtyk
 • Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • XIX Seminarium Śląskie już we wrześniu
26
 • GCK: Piraci najechali na Nędzę!
 • Już wkrótce Aqua Fitness Maraton w H2Ostróg!
 • Pielgrzymka Dzieci Maryi na Górę św. Anny
 • Pielgrzymka Dzieci Maryi na Górę św. Anny
 • Indywidualne zwiedzanie zamku
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • XIX Seminarium Śląskie już we wrześniu
27
 • Pielgrzymka Dzieci Maryi na Górę św. Anny
 • Remiza w Markowicach gotowa 2 miesiące przed terminem!
 • Pielgrzymka Dzieci Maryi na Górę św. Anny
 • Mała Akademia Sztuki Decoupages
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
 • XIX Seminarium Śląskie już we wrześniu
28
 • Dożynki Miejskie 2014
 • Pielgrzymka Dzieci Maryi na Górę św. Anny
 • Festiwal - Muzyka w starym opactwie
 • Pielgrzymka Dzieci Maryi na Górę św. Anny
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator dożynkowy
29
 • Spotkanie autorskie z Andrzejem Stasiukiem
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Magdalena Zając
28 sierpnia 2014, godz. 15:07
Magdalena Zając
22 sierpnia Ewelina i Patryk z Ostrożnicy powitali na świecie swoją córeczkę. Magdalena urodziła się w raciborskim szpitalu, ważyła wtedy 3000 g i mierzyła 53 cm.
zobacz więcej »
Najciekawsze zdjęcia
Pogoda
Ankieta
Co powinno się stać z Halinką?
1. trzeba ją przywrócić do życia, choćby miała zostać w Rudach
2. miasto powinno zadbać o jej odnowienie i zabezpieczenie, ale musi zostać w Raciborzu
3. wystarczy drobny remont
Najciekawsze filmy
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij