Kultura i edukacja5 grudnia 201920:46
Wieczór teatralny grupy Czwarta Ściana

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)W czwartkowy wieczór, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprosił na wieczór teatrlany w wykonaniu grupy Czwarta Ściana. W programie znalazły się dwa spektakle: "Divertimento op.5 Stomatologiczne" oraz "No, tańcz!", a także film pt. "Piekło" na podstawie "Boskiej Komedii". Zapraszamy do galerii zdjęć.






































![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)


















![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany