SP 15 triumfuje w turnieju gier i zabaw

5 marca Arena Rafako gościła ekipy raciborskich szkół zmagające się podczas Finału Miejskiego w Grach i Zabawach Ruchowych.
Do rywalizacji stanęły ekipy czterech placówek: SP 15, SP 18, SP 13 i SP 1. Uczniowie startowali w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 2011 i młodsi 2010 oraz 2009. Niepokonaną w każdej kategorii wiekowej okazała się Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Raciborzu uzyskując tym samym awans do rozrywek na szeblu powiatowym, które to odbędą się 16 marca w Raciborzu.



















![Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780214795dsc-1838-.jpg)




![C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780269923photo-49-z-86-.jpg)
![Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780270822photo-36-z-41-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany