Siatkarki Mistrz Świata odwiedził raciborską książnicę

210 cm wzrostu i zasięg w ataku na poziomie 351 cm. 14 punktów i tytuł najlepszego gracza zdobyty już w pierwszym meczu w kadrze narodowej. Pochodzący ze Śląska Mistrz Świata w Piłce Siatkowej 2018 – Mateusz Bieniek spotkał się tuż przed świętami ze swoimi fanami w raciborskiej bibliotece!
To była prawdziwa gratka dla fanów siatkówki! Mateusz Bieniek - reprezentant Polski w piłce siatkowej mężczyzn, występujący na pozycji środkowego bloku opowiedział o swoich początkach kariery, o tym dlaczego porzucił piłkę nożną na rzecz siatkówki i oczywiście o swoim pamiętnym debiucie w kadrze – Bieniek zdobył aż 14 punktów w meczu z reprezentacją Rosji. Wśród kibiców nie opadły jeszcze emocje po wczorajszym meczu w Zawierciu, dlatego część pytań publiczności poświęcona była właśnie temu tematowi.
Mateusz Bieniek, który od sezonu 2016/2017 reprezentuje barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przywiózł dla swoich fanów gadżety drużyny i chętnie rozdawał autografy. Po pamiątkowy wpis Mistrza Świata ustawiła się kolejka! - Zainteresowanych tematem piłki siatkowej zachęcamy do wypożyczania ciekawych publikacji znajdujących się w zbiorach naszej biblioteki – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.
#mipbp

























![Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich U20 w Raciborzu [FOTO] Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich U20 w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780778813dsc-1366-.jpg)








![Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780814118photo-20-z-62-.jpg)
![Derby bez historii. Studzienna przyjechała w dziesiątkę i nie wyszła na drugą połowę [FOTO] Derby bez historii. Studzienna przyjechała w dziesiątkę i nie wyszła na drugą połowę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780776999gre06883-.jpg)





![Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780789027photo-96-z-306-.jpg)
![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822735photo-74-z-79-.jpg)
![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany