Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport17 marca 202418:27

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Wiele sportowych emocji doświadczyli kibice w trakcie weekendu. Postarali się o nie piłkarze od III ligi do B klasy Podokręgu Racibórz, amatorzy siatkówki w Zoo-Mar JP Telebim RLPS, siatkarki Krzanowic oraz piłkarki ręczne z Pietrowic Wielkich. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

Piłka nożna

III liga grupa III

Wyniki kolejki XXI

Karkonosze Jelenia Góra 0:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała 1:2 Lechia Zielona Góra
Carina Gubin 5:2 Raków Częstochowa II
Ślęza Wrocław 2:2 Pniówek Pawłowice
Unia Turza Śląska 1:1 Śląsk Wrocław II
LZS Starowice Dolne 1:2 Górnik Polkowice
LKS Goczałkowice Zdrój 1:1 Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Bytom Odrzański 0:1 Górnik Zabrze II
Warta Gorzów Wielkopolski 0:4 MKS Kluczbork

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Rekord Bielsko-Biała 47 51:22 +29
2.Śląsk Wrocław II 45 52:23 +29
3.MKS Kluczbork 44 38:19 +19
4.Górnik Polkowice 35 36:31 +5
5.Lechia Zielona Góra 34 33:29 +4
6.Karkonosze Jelenia Góra 32 31:31 0
7.Górnik Zabrze II 31 38:32 +6
8.Ślęza Wrocław 30 44:42 +2
9.Pniówek Pawłowice 30 33:34 -1
10.LKS Goczałkowice Zdrój 29 30:23 +7
11.Gwarek Tarnowskie Góry 26 28:31 -3
12.KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 26:29 -3
13.Unia Turza Śląska 23 28:37 -9
14.Odra Bytom Odrzański 22 22:29 -7
15.Warta Gorzów Wielkopolski 22 27:45 -18
16.Carina Gubin 21 27:36 -9
17.Raków Częstochowa II 16 28:49 -21
18.LZS Starowice Dolne 12 19:49 -30

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XVII

Spójnia Landek 0:0 LKS Czaniec
KS Decor Bełk 2:0 Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń 0:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała II
GKS Tychy II 5:2 ROW 1964 Rybnik
LKS 05 Tworków 2:4 Odra Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała II 2:2 Orzeł Łękawica
Tempo Puńców 2:1 MRKS Czechowice-Dziedzice
MKS Lędziny 1:6 Gwarek Ornontowice

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Polonia Łaziska Górne 35 37:12 +25
2.Podbeskidzie Bielsko-Biała II 35 49:20 +29
3.Spójnia Landek 32 29:13 +16
4.Gwarek Ornontowice 31 36:12 +24
5.KS Decor Bełk 28 31:20 +11
6.Tempo Puńców 28 33:33 0
7.Odra Wodzisław Śląski 27 29:26 +3
8.Rekord Bielsko-Biała II 25 25:30 -5
9.Orzeł Łękawica 25 30:20 +10
10.ROW 1964 Rybnik 24 28:39 -11
11.GKS Tychy II 23 29:28 +1
12.Kuźnia Ustroń 22 33:28 +5
13.LKS 05 Tworków 18 30:39 -9
14.MRKS Czechowice-Dziedzice 16 22:29 -7
15.LKS Czaniec 11 21:38 -17
16.MKS Lędziny 0 8:83 -75

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XVI

Forteca Świerklany 2:0 LKS 1908 Nędza
Zameczek Czernica 1:3 Płomień Połomia
Czarni Gorzyce 4:0 GKS Jastrzębie II
Unia Racibórz 0:2 Silesia Lubomia
Naprzód Czyżowice 1:0 Naprzód 32 Syrynia
Granica Ruptawa 5:0 Start Mszana
Dąb Gaszowice 1:1 Ruch Stanowice
LKS Krzyżanowice 3:0 Górnik Radlin

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Naprzód 32 Syrynia 35 42:24 +18
2.Forteca Świerklany 34 34:17 +17
3.LKS Krzyżanowice 30 46:26 +20
4.Czarni Gorzyce 30 43:16 +27
5.Płomień Połomia 30 39:23 +16
6.Ruch Stanowice 27 34:28 +6
7.Górnik Radlin 25 23:20 +3
8.Granica Ruptawa 24 35:29 +6
9.Silesia Lubomia 24 22:17 +5
10.LKS 1908 Nędza 21 29:27 +2
11.Naprzód Czyżowice 21 24:30 -6
12.Unia Racibórz 16 37:42 -5
13.GKS Jastrzębie II 16 34:40 -6
14.Dąb Gaszowice 13 20:43 -23
15.Zameczek Czernica 13 20:48 -28
16.Start Mszana 0 9:61 -52

A klasa

Wyniki kolejki XVI

LKS Lyski 0:4 Rozwój Bełsznica
LKS Zabełków 0:1 Unia Turza Śląska II
Przyszłość Rogów 0:0 LKS 07 Markowice
LKS BraxTon Raszczyce 3:0 Kolejarz Chałupki
Odra Nieboczowy 2:3 LKS Studzienna
KS 1905 Krzanowice 0:2 KS Pietraszyn
Buk Rudy Wielkie 1:1 Czarni Nowa Wieś
Start Pietrowice Wielkie 2:3 LKS Pawłów

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Przyszłość Rogów 42 65:15 +50
2.Unia Turza Śląska II 39 48:14 +34
3.LKS Studzienna 33 45:21 +24
4.Kolejarz Chałupki 25 44:45 -1
5.LKS BraxTon Raszczyce 24 50:44 +6
6.Odra Nieboczowy 23 35:28 +7
7.Rozwój Bełsznica 23 28:23 +5
8.Start Pietrowice Wielkie 23 34:38 -4
9.LKS Pawłów 22 37:40 -3
10.LKS 07 Markowice 21 28:32 -4
11.KS 1905 Krzanowice 20 35:34 +1
12.Buk Rudy Wielkie 19 26:32 -6
13.KS Pietraszyn 19 30:44 -14
14.LKS Zabełków 17 23:35 -12
15.Czarni Nowa Wieś 15 19:37 -18
16.LKS Lyski 2 16:81 -65

B klasa

Wyniki kolejki XVI

LKS Gamów 4:2 Górnik Pszów
Zgoda Zawada Książęca 0:1 LKS Grzegorzowice
Naprzód Borucin 5:1 LKS 05 Tworków II
Ocice Racibórz 1:2 LKS Owsiszcze
LKS Górki Śląskie 0:0 KS Stal Kuźnia Raciborska
Naprzód 37 Krzyżkowice 0:0 Czarni Gorzyce II
LKS Wojnowice 1:0 Wypoczynek Buków
LKS Brzezie 2:2 Naprzód 46 Zawada

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Górnik Pszów 35 47:33 +14
2.LKS Wojnowice 33 46:22 +24
3.LKS Gamów 33 45:37 +8
4.Naprzód Borucin 30 57:32 +25
5.Naprzód 37 Krzyżkowice 28 27:20 +7
6.LKS Owsiszcze 28 34:26 +8
7.LKS Grzegorzowice 27 43:34 +9
8.KS Stal Kuźnia Raciborska 26 41:28 +13
9.LKS 05 Tworków II 24 32:30 +2
10.LKS Górki Śląskie 22 30:38 -8
11.Ocice Racibórz 19 36:40 -4
12.Czarni Gorzyce II 18 41:33 +8
13.Wypoczynek Buków 18 24:45 -21
14.Naprzód 46 Zawada 15 20:34 -14
15.LKS Brzezie 12 26:58 -32
16.Zgoda Zawada Książęca 4 11:50 -39

Siatkówka

III liga śląska kobiet

Wynik kolejki V

GS UKS Krzanowice II - MOSiR Łaziska Górne 2:3 (29:31; 24:26; 25:13; 25:18; 13:15)

Aktualna tabela TUTAJ.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS

Wyniki kolejki XII

Liga mężczyzn

Enter DeLaHair Instal-Mag - Progress Szkoła Językowa 3:0 (25:14; 25:23; 25:19)
MVP: Piotr Gonsior (Enter DeLaHair Instal-Mag)

ZOO-MAR Lunatycy - Złotnik 3:0 (25:19; 26:16; 25:13)
MVP: Krystian Lipiec (Zoo-Mar Lunatycy)

Nowiny.pl Katolik Group - PV Volley Krapkowice 3:0 (25:16; 25:18; 25:15)
MVP: Marek Kuder (Nowiny.pl Katolik Group)

Liga kobiet

KRS TKKF Jastrząb - PV Volley Krapkowice Seniorki II 0:3 (19:25; 12:25; 15:25)
MVP: Colett Lis (PV Volley Krapkowice Seniorki II)

SRC Team - PV Volley Krapkowice Seniorki I 0:3 (19:25; 21:25; 15:25)
MVP: Julia Gregorek (PV Volley Krapkowice Seniorki I)

Piłka ręczna

I liga kobiet

Wynik kolejki XIII

WKS Śląsk Wrocław Handball - UKS Start Pietrowice Wielkie 28:27 (14:12)

Aktualna tabela TUTAJ.

II liga kobiet

Wynik kolejki XV

UKS Start Pietrowice Wielkie II - KS Bystra 27:26 (12:12)

Aktualna tabela TUTAJ

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport14 kwietnia 202419:29

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Weekend bogaty był w wiele sportowych emocji. Grali piłkarze, siatkarze i piłkarki ręczne. Sprawdź, jak poradził sobie zespół, któremu kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności15 kwietnia 202412:42

GK Rafamet zapowiada wyjście z kryzysu

GK Rafamet zapowiada wyjście z kryzysu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
materiał prasowy spółki
Aktualności15 kwietnia 202409:34

Iskra z instalacji elektrycznej przyczyną pożaru

Iskra z instalacji elektrycznej przyczyną pożaru - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Ochotnicza Straż Pożarna w Siedliskach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Nasz Racibórz 22.03.2024
21 marca 202421:40

Nasz Racibórz 22.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.