Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 października 202212:28

Wielka sportowa impreza na Stadionie Śląskim już jutro

Wielka sportowa impreza na Stadionie Śląskim już jutro - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Już w najbliższą sobotę, 22 października, na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się uroczysta inauguracja sezonu 2022/2023 reprezentacji Polish Soccer Skills.

Precyzyjnie wyselekcjonowane przez fundację najbardziej utalentowane dzieci spośród tysięcy uczestników tegorocznych letnich obozów dostąpią zaszczytu wysłuchania Hymnu Narodowego, założenie biało-czerwonej koszulki, ale przede wszystkim mierzenia się przez cały sezon z najbardziej utalentowanymi rówieśnikami z całej Europy – w planach są starcia m.in. z Bayernem Monachium, Sevilla FC, RB Lipsk czy Sportingiem CP. Młodzież będzie też objęta szczególną opieką szkoleniową i weźmie udział w zgrupowaniach m.in. w Anglii, Francji, Hiszpanii i Dubaju.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: były reprezentant Polski w piłce nożnej, gwiazda Celtiku Glasgow i Wisły Kraków – Maciej Żurawski oraz Paweł Skóra, mistrz świata w piłkarskim freestyle’u, który uświetni wydarzenie pokazami trików.

Co: Inauguracja sezonu reprezentacji Polish Soccer Skills z udziałem Macieja Żurawskiego i mistrza freestyle’u Pawła Skóry
Gdzie: Stadion Śląski w Chorzowie
Kiedy: Sobota, 22 października, w godzinach 10:30-15:00

Autor: Materiał prasowy, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności29 czerwca 202511:43

Pływadło na bis. Jedyna taka flota w Polsce znów na Odrze [FOTO i WIDEO]

Pływadło na bis. Jedyna taka flota w Polsce znów na Odrze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

To już 26. edycja wyjątkowego spływu, którego pomysłodawcą jest Bronisław Piróg, a od lat wspiera go Miasto Racibórz. Pływadło – barwna i niepowtarzalna impreza rzeczna – po raz piąty znalazło się w programie Festiwalu Górnej Odry.

fot. UM, Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności30 czerwca 202509:21

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Magiczna noc na raciborskim zamku. W sobotę, 28 czerwca, Zamek Piastowski po raz pierwszy stał się przestrzenią niezwykłego festiwalu „Misteria Piastorum”, łączącego teatr uliczny, ogień i elektroniczne brzmienia. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców i pokazało, jak średniowieczne mury mogą tętnić współczesną sztuką. Zobaczcie fotorelację Jana Ptaka.

Jan Ptak
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.