Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 października 202212:56

Fakty, które trzeba znać przed zakupem rękawic bokserskich

Fakty, które trzeba znać przed zakupem rękawic bokserskich - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Obecnie na rynku znajdziesz mnóstwo różnych modeli rękawic bokserskich. Ich wybór to z pewnością trudne zadanie! Jeżeli tak, jak wiele osób odczuwasz mętlik w głowie, gdy chcesz kupić jedne z rękawic bokserskich dla siebie, odpuść na chwilę. Następnie przeczytaj nasz artykuł dedykowany temu tematowi. Dowiesz się z niego ważnych faktów, które znacznie ułatwią ci dobry wybór rękawic bokserskich. Nie przegap tego!

Waga i rozmiar rękawic bokserskich to nie to samo

Jeżeli rękawice bokserskie są dobre, posiadają szczegółową informację o swojej wadze. Zazwyczaj są to wartości mieszczące się między ośmioma a dwudziestoma uncjami. Występują one wyłącznie w liczbach parzystych, natomiast uncję oznacza się symbolem oz. Jeden oz wynosi 28,4 grama. 

Trzeba wiedzieć, że waga i rozmiar rękawic bokserskich to nie to samo. Dlatego nie wolno utożsamiać ich ze sobą podczas zakupu swoich nowych ochraniaczy dłoni. To ważne, aby nie traktować wagi i rozmiaru jako ten sam parametr, ponieważ wtedy bardzo łatwo o niedopasowane rękawice bokserskie. 

Wagę rękawic bokserskich zawsze należy traktować jako rodzaj obciążenia rąk. Gdy dopiero kształtujesz technikę swoich ciosów, koniecznie kup lżejsze ochraniacze sportowe na dłonie. Wiele ciekawych, wysokiej jakości modeli rękawic bokserskich również dla początkujących oferuje popularny Sklep Fightershop. Znajdziesz w nim też te akcesoria bokserskie, które mają większą wagę. Dzięki takim ochraniaczom na dłonie znacznie szybciej zwiększysz swoją wytrzymałość podczas treningów, a także poprawisz siłę swoich ciosów. 

rekawice

Prawie nikt nie używa wiązanych rękawic bokserskich na treningu

Sznurowane czy wiązane rękawice bokserskie są bardzo mało popularne wśród różnej klasy bokserów zwłaszcza podczas treningów. Najchętniej używają ochraniaczy na dłonie zapinanych na rzepy. Jest ku temu jeden zasadniczy powód. 

Mianowicie wiązanie rękawic zajmuje mnóstwo czasu i wymaga pomocy innej osoby. A to problematyczne i niepraktyczne rozwiązanie, które może sprawić mnóstwo trudności zwłaszcza osobie początkującej. Dlatego odradzamy ci zakup wiązanych rękawic bokserskich do treningów, a nawet do pierwszych sparingów. Zdecydowanie praktyczniejsze i wygodniejsze są ochraniacze na dłonie z rzepami. To na tego typu modele powinieneś wyłącznie zwracać swoją uwagę w sklepie sportowym. 

Materiał rękawic bokserskich to głównie twój wybór

Wiele osób zastanawia się, jaki materiał powinny mieć jego nowe rękawice bokserskie. Czy lepsze są te ze skóry naturalnej, czy te wykonane z tworzyw sztucznych? Obecnie prawda jest taka, że to nie ma większego znaczenia. 

Tworzywa sztuczne, z których współcześnie wykonuje się rękawice, najczęściej mają bardzo wysoką jakość. Obecnie każda dobra firma posiada ochraniacze na dłonie do trenowania sportów walki zrobione ze skóry naturalnej, jak i tworzyw sztucznych. Pomiędzy nimi nie ma większych różnic w komforcie ich użytkowania. 

Dlatego wiele zależy od twoich preferencji. Przy zakupach możesz kierować się względami ekologicznymi, etycznymi czy po prostu swoją wygodą. Ważne jest to, aby ten wybór odpowiadał ci przez wiele treningów w podobnym stopniu, co podczas dokonywania zakupu rękawic bokserskich.

Wierzymy, że poszerzyliśmy twoją wiedzę dotyczącą tematu wyboru odpowiednich rękawic bokserskich. Poznanie niektórych faktów powinno ci rozjaśnić wiele zagadnień związanych z tym tematem. Teraz możesz już spokojnie ruszać na zakupy. Mamy nadzieję, że szybko znajdziesz tę wymarzoną parę ochraniaczy na dłonie. Powodzenia na zakupach!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 grudnia 202221:09

Noemi Broża z najlepszym biznesplanem

Noemi Broża z najlepszym biznesplanem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Dziś jeszcze bankowiec, a od nowego roku właścicielka agencji eventowej Artegoma wygrała dziś, 05.12., konkurs na najlepszy raciborski biznesplan.

red.
Aktualności7 grudnia 202213:12

Miłość jest najważniejsza. Złote gody w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Miłość jest najważniejsza. Złote gody w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Dziś, 7 grudnia, siedem par odebrało z rąk włodarza Raciborza medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP.

red.
Reklama
Aktualności6 grudnia 202220:26

Pożar auta w raciborskim Zakładzie Karnym!

Pożar auta w raciborskim Zakładzie Karnym! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Bunt na terenie przywięziennej hali produkcyjnej, odbicie zakładnika oraz pożar samochodu na terenie Zakładu Karnego w Raciborzu. Tak właśnie wyglądały czwartkowe ćwiczenia w raciborskiej jednostce.

mat. prasowy ZK/tekst i foto: st. szer. Justyna Poznakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności5 grudnia 202210:24

Droga z Pogrzebienia do Lubomi z szansą na remont

Droga z Pogrzebienia do Lubomi z szansą na remont - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
red., fot. arch. portalu/K. Kubik
Reklama
Aktualności6 grudnia 202222:53

Święty Mikołaj zawitał do Bojanowa, a dzieci pokazały jego nowe pojazdy

Święty Mikołaj zawitał do Bojanowa, a dzieci pokazały jego nowe pojazdy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

W magiczny świąteczny nastrój mieszkańców Bojanowa w gm. Krzanowice wprowadziło spotkanie ze św. Mikołajem, zorganizowane 5 grudnia przez Radę Sołecką w miejscowym domu kultury.

fot. Nina Perek
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Nasz Racibórz 11.11.2022
16 listopada 202221:26

Nasz Racibórz 11.11.2022

Nasz Racibórz 04.11.2022
8 listopada 202219:20

Nasz Racibórz 04.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.