Strasznie fajna noc w bibliotece w Brzeziu

W bibliotece w Brzeziu odbyło się pierwsze w historii “Czytanie w ciemnościach”. W spotkaniu wzięły udział dzieci oraz potwory i stwory wszelkiej maści, bo biblioteka jest otwarta dla wszystkich czytelników – również tych fantastycznych.
Goście, którzy przybyli do biblioteki, musieli wykazać się zręcznością, spostrzegawczością i szybkością! Oprócz potwornych zabaw takich jak: escape room, rzucanie duszkiem do celu, łowienie jabłuszek, zadanie albo psikus, odbyło się prawdziwe, mrożące krew w żyłach czytanie w ciemnościach. Nad wszystkim czuwały Wiedźma i Alicja z Krainy Czarów, w które wcieliły się panie bibliotekarki.
“Czytanie w ciemnościach” to wydarzenie mające na celu pokazanie, że książki są strrrrrrasznie fajne! To przewrotna promocja czytelnictwa poprzez „koszmarnie” dobrą zabawę. Wydarzenie zorganizowała Filia Publiczno-Szkolna nr 9 w Brzeziu Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu. Dzięki uprzejmości Auchan Racibórz każdy uczestnik otrzymał napoje i słodki poczęstunek.



![Pożar hali w Pawłowie. W akcji przy ul. Gamowskiej jedenaście zastępów [FOTO i WIDEO] Pożar hali w Pawłowie. W akcji przy ul. Gamowskiej jedenaście zastępów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176656572882ad1b7a-75e1-4847-a05c-fc803d3aa018-2-.jpg)

![Pożar na obwodnicy Raciborza [RAPORT 998] Pożar na obwodnicy Raciborza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17665706173eeca7a5-b018-48f2-be99-860b7c1d1a95-.jpg)
![Griswoldowo niedaleko Raciborza. Nowa Wioska w świątecznej szacie [FOTO i WIDEO] Griswoldowo niedaleko Raciborza. Nowa Wioska w świątecznej szacie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766685665img-2917-.jpg)


![Cicha noc rozbrzmiała w raciborskich świątyniach. Boże Narodzenie jako święto wiary i bliskości [FOTO i WIDEO] Cicha noc rozbrzmiała w raciborskich świątyniach. Boże Narodzenie jako święto wiary i bliskości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766650097dsc-6342-.jpg)

![Czego mieszkańcy i włodarze życzą na Boże Narodzenie i Nowy Rok [ SONDA] Czego mieszkańcy i włodarze życzą na Boże Narodzenie i Nowy Rok [ SONDA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766567714zrzut-ekranu-2025-12-24-o-10-14-44-.png)


![Świąteczna atrakcja przy kościele na Ostrogu. Żywa szopka i kolędowanie w parafii św. Jana Chrzciciela [FOTO] Świąteczna atrakcja przy kościele na Ostrogu. Żywa szopka i kolędowanie w parafii św. Jana Chrzciciela [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766686993img-2947-.jpg)


![Gmina Rudnik ogłosiła przetarg na swój odcinek trasy rowerowej Blue Velo [MAPA] Gmina Rudnik ogłosiła przetarg na swój odcinek trasy rowerowej Blue Velo [MAPA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17666564631707559924dsc-5535-2-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany