Mundurowi walczyli o puchar komendanta raciborskiej policji

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu. Zawody były okazją do aktywnego spędzenia czasu na sportowo, po ciężkiej codziennej służbie.
Wczoraj, 24.11., w hali sportowej „Rafako” w Raciborzu odbył się turniej halowej piłki nożnej. W rywalizacji uczestniczyło łącznie 10 drużyn tj.: Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, Wydział Konwojowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komenda Powiatowa w Głubczycach, Komenda Powiatowa w Cieszynie,Służba Więzienna w Raciborzu, Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu, Kolegium Sędziów Podokręgu Racibórz, Policja Czeska z Opawy, Zespół Szkół Technicznych Wodzisławia Śląskiego, Niezależny Samorządowy Związek Zawodowy Policji w Raciborzu. Drużyny rozegrały 15-minutowe spotkania w dwóch grupach systemem „każdy z każdym".
Walka o zwycięstwo była zacięta. Zawodnicy prezentowali grę na bardzo wysokim poziomie. Pierwsze miejsce tym razem wywalczyła drużyna z policjantów z Czech, drugie miejsce zdobyła Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu. Na podium znalazła się również drużyna z Zakładu Karnego. Puchary i dyplomy wręczył zawodnikom podinspektor Marek Ryszka Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu wraz z aspirantem sztabowym Marcinem Sobeczko przewodniczącym Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Raciborzu.
- Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu podinspektor Marek Ryszka składa serdeczne podziękowania dla dyrektora MOSIR Pana Pawła Króla za możliwość skorzystania z obiektu. Słowa uznania kieruje również dla wszystkich zawodników biorących udział w zawodach oraz dla kibiców za stworzoną atmosferę i doping. Szczególne podziękowania szef raciborskiej policji składa na ręce przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Raciborzu, za wsparcie i współorganizację już II turnieju - informuje KPP.












![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)
![Rosjanie pokazali archiwalny film z zajęcia Raciborza [WIDEO] Rosjanie pokazali archiwalny film z zajęcia Raciborza [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769499412zrzut-ekranu-2026-01-27-o-08-36-24-.png)









![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)




![Powiatowa Gala Operetkowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Powiatowa Gala Operetkowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769424937koncert-noworoczny-129-25-01-2026-r-.jpg)







![Dariusz Polowy: Podejmiemy działania by uchronić oświatę przed błędami prezydenta Wojciechowicza [WIDEO] Dariusz Polowy: Podejmiemy działania by uchronić oświatę przed błędami prezydenta Wojciechowicza [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17695160751769510248img-20260127-102302-2-.jpg)

![Czyste Powietrze – z myślą o mieszkańcach województwa śląskiego [WIDEO] Czyste Powietrze – z myślą o mieszkańcach województwa śląskiego [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769439647wfosigwkatowice-6418-duz-y-.jpeg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany