Udany start zawodników Łamatorów w Katowicach

W minioną sobotę, 16 października, w Katowicach odbył się piąty turniej z cyklu Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu Sportowym sezon 2021. W czterech grupach wiekowych rywalizowało 388 zawodników z 29 klubów.
Imprezę zorganizował Roan Fight Club Katowice oraz Śląski Związek Ju Jitsu. W turnieju wzięli udział reprezentanci raciborskiego klubu brazylijskiego jiu jitsu Łamator, którzy wystąpili w jedenastoosobowym zespole. Walczyli w trzech konkurencjach: Ne Waza - zasady zbliżone do brazylijskiego jiu jitsu, Fighting bez I fazy - na zasadach zbliżonych do Judo oraz Ne Waza No Gi - walka bez kimon, w koszulkach i spodenkach. Na turnieju reprezentanci Raciborza zdobyli w sumie 22 medale.
Oto wyniki:
ZŁOTO:
Oliver Bąba kat. -55 kg. Fighting U14
Oliver Bąba kat. -55 kg. Ne Waza U14
Oliver Bąba kat. -60 kg. Fighting U14
Tomasz Gocyła kat. -50 kg. Fighting U12
Tomasz Gocyła kat. -50 kg. Ne Waza U12
Kacper Gocyła kat. +73 kg. Ne Waza No Gi U16
Błażej Kozak kat. -55 kg. Fighting
Jakub Banach kat.+66 kg. Fighting
SREBRO:
Laura Skibińska kat. -48 kg. Ne Waza U12
Oliver Bąba kat. -60 kg. Ne Waza U14
Tomasz Gocyła kat. +50 kg. Fighting U12
Tomasz Gocyła kat. +50 kg. Ne Waza U12
Igor Kłosek kat. -38 kg. Ne Waza U14
Igor Kłosek kat. -38 kg. Ne Waza No Gi U14
Jakub Banach kat. +66 kg. Ne Waza U14
BRĄZ:
Laura Skibińska kat. -48 kg. Fighting U12
Kacper Gocyła kat. +73 kg. Fighting U16
Kacper Gocyła kat. +73 kg. Ne Waza U16
Adam Kosztyła kat. -30 kg. Ne Waza U10
Mieszko Adaszyński Nawłoka kat. -38 kg. Ne Waza U12
Igor Kłosek kat. -42 kg. Ne Waza
Igor Kłosek kat. -42 kg. Ne Waza No Gi U14
Tymon Klimaszewski kat. -24 kg. Ne Waza U8
Wojciech Dudek kat. -30 kg. Ne Waza U8
Klub Sportowy Łamator Racibórz pragnie bardzo podziękować rodzicom młodych zawodników za pomoc w transporcie oraz gorący doping, a Miastu Racibórz za wsparcie.












































































![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)

![XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781935704dsc-4054-.jpg)



![Średniowiecze ożyło w Raciborzu! Wielka bitwa wojów i klimat dawnych wieków w Arboretum [FOTO i WIDEO] Średniowiecze ożyło w Raciborzu! Wielka bitwa wojów i klimat dawnych wieków w Arboretum [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781953743dsc-4569-2-.jpg)




![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)

![Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781976441dsc-2797-.jpg)
















![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany