Łamatorzy na podium Pucharu Polski w Ju Jitsu

W minioną sobotę, 13 kwietnia, odbył się w Krakowie Puchar Polski w Ju Jitsu. Raciborski Klub Brazylijskiego Ju Jitsu "Łamator" reprezentowało pięciu najmłodszych zawodników oraz ich starsi koledzy z grupy seniorskiej.
Walczyli oni w dwóch odmianach Ne Waza - w kimonach (GI), oraz w spodenkach i koszulkach (NO GI). Po wielu zaciętych i widowiskowych pojedynkach każdy z grupy młodszej zajął miejsce na podium udowadniając swoje dobre przygotowanie.
Wyniki
Kamil Szymiczek kat. -42 kg. U12 GI - srebro
Kamil Szymiczek kat. -42 kg. U12 NO GI - srebro
Filip Beska kat. -60 kg. U18 GI - brąz
Szymon Łachowski kat. -60 kg. U15 GI - brąz
Szymon Łachowski kat. -60 kg. U15 NO GI - srebro
Kamil Legan kat. -42 kg. U15 GI - brąz
Ignacy Kosmala kat. -41 kg. U15 NO GI - srebro
Świetną formę na tak prestiżowej imprezie zaprezentowali także seniorzy z raciborskiego klubu zdobywając liczne medale.
Karolina Chojnowska kat. -48kg GI - złoto
Piotr Pawlus kat. -77kg NO GI - brąz
Łukasz Janeczek kat. +94kg GI - srebro
Kamil Tarnawski kat -69kg NO GI - srebro
Bardzo duże wsparcie przy wyjeździe na zawody udzielił klubowi pan Ryszard Hahn właściciel wydawnictwa Wag - Tech. Klub Sportowy Łamator Racibórz pragnie także bardzo podziękować rodzicom zawodników za opiekę, a panu Danielowi Szymiczkowi za zorganizowanie transportu na zawody.




















![Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761656995seniorzy-.jpg)



![Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761741813manewry-.jpg)





![W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761757029dsc-9652-.jpg)














![Scalanie gruntów - inwestycja w rozwój wsi i rolnictwa Powiatu Raciborskiego [FOTO i WIDEO] Scalanie gruntów - inwestycja w rozwój wsi i rolnictwa Powiatu Raciborskiego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761754925dsc-7601-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany