Food trucki zaparkowały na zamkowym dziedzińcu

Kalendarze imprez nie obfitują z powodu pandemii w wydarzenia kulturalne, sportowe czy rekreacyjne. Można jednak skorzystać z oferty food trucków, które mają swój zlot na zamkowym dziedzińcu w Raciborzu.
Impreza ruszyła dziś, 6 marca, w południe i potrwa do jutra, 7 marca, do godz. 20.00. - Działamy w pełni legalnie i stosujemy się do obowiązującego prawa - zapewniają organizatorzy. Sprzedaż odbywa się jednak wyłącznie na wynos.


























































![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)
![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)
![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)




































Komentarze (0)
Dodaj komentarz