Trwa ładowanie...
Nasz Racibórz - Raciborski Portal Informacyjny i bezpłatny tygodnik drukowany. Wiadomości z Raciborza, aktualności, telewizja regionalna, ogłoszenia, baza firm, kultura, sport, biznes, zdrowie, noworodki i nieruchomości.
Zaloguj się | Zarejestruj się
Dzisiaj jest: czwartek, 2 lipca 2020 r.Imieniny: Kariny, Serafiny i Urbana
Biznes
Region:
Rafamet z zyskiem za 2019 rok - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Biznes » 02 kwietnia 2020, godz. 10:59 » red. » komentarzy: 0

Rafamet z zyskiem za 2019 rok

Kuźnia Raciborska:

Zarząd Rafametu, na podstawie weryfikowanych przez biegłego rewidenta wyników finansowych, przekazał informację o wstępnych wynikach finansowych spółki i grupy kapitałowej za 2019 r.

Więcej »
Reklama
Biznes » 01 kwietnia 2020, godz. 12:41 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Kreator, instalator stron i model SaaS - proste sposoby na własną stronę WWW

Kreator, instalator stron i model SaaS - proste sposoby na własną stronę WWW - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Założenie strony internetowej dla kogoś, kto nie ma w tym żadnego doświadczenia, może się wydawać bardzo trudnym zadaniem. W praktyce jednak, dzięki dostępnym obecnie rozwiązaniom, rozpoczęcie prowadzenia serwisu jest stosunkowo łatwe. Sprawdź, jak możesz założyć stronę WWW, a nawet sklep internetowy, nie mając wiedzy z tej dziedziny.

Więcej »
Biznes » 01 kwietnia 2020, godz. 09:22 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Rezerwacja parkingu dla biznesu i osób prywatnych – Parkos w natarciu

Rezerwacja parkingu dla biznesu i osób prywatnych – Parkos w natarciu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Region:

Niezależnie, czy prowadzisz biznes, czy jesteś prywatnym klientem – realizacja usług to zawsze dodatkowy koszt. Interesanci dzielą się jednak na dwie kategorie. Pierwsza szuka budżetowego rozwiązania, które zapewni odpowiedni stosunek jakości do ceny – nawet jeśli oznacza to kompromis w wielu kwestiach. Druga natomiast woli zapłacić więcej, byle mieć pewność, że wszystko będzie dobrze. Do której grupy zaliczasz się Ty?

Więcej »
Reklama
Biznes » 01 kwietnia 2020, godz. 09:09 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Świadczenia socjalne a pożyczki - czy zasiłki liczą się do zdolności kredytowej?

Świadczenia socjalne a pożyczki - czy zasiłki liczą się do zdolności kredytowej? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Od kiedy pojawiły się świadczenia socjalne w postaci 500+ wiele rodzin może sobie pozwolić na więcej. Comiesięczna pomoc wymiernie przyczynia się do wzrostu poziomu życia Polaków, ale czy tego rodzaju zasiłki ułatwiają też wzięcie kredytu? Czy są brane pod uwagę podczas wyliczania zdolności kredytowej?

Więcej »
Bus na własność lub na wynajem – o tym koniecznie musisz wiedzieć! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Biznes » 30 marca 2020, godz. 11:53 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Bus na własność lub na wynajem – o tym koniecznie musisz wiedzieć!

Region:

Zarówno posiadanie busa na własność, jak i skorzystanie z oferty wypożyczalni busów niesie za sobą wiele konsekwencji, z których jako prowadzący działalność i klienci musimy zdawać sobie sprawę. Przed zakupem lub wynajmem busa warto zaopatrzyć się w niezbędną wiedzę. Zachęcamy do lektury naszego artykułu, by uniknąć najczęstszych błędów podczas eksploatacji busa.

Więcej »
Biznes » 30 marca 2020, godz. 09:05 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Ogrodzenie betonowe, drewniane, a może z siatki?

Ogrodzenie betonowe, drewniane, a może z siatki? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Ogrodzenie stanowi prawdziwą wizytówkę każdej działki. Oprócz funkcji praktycznych, ochrony działki, pełni przecież również funkcję dekoracyjną. Warto zatem dłużej pochylić się nad wyborem odpowiedniego materiału, z którego zostanie wykonane nasze ogrodzenie. W podjęciu ostatecznej decyzji pomoże nam pracownik Betoniarnia Kalisz.

Więcej »
Biznes » 22 marca 2020, godz. 20:57 » Forum Branżowe » komentarzy: 0

Pandemia poważnie utrudnia eksport Eko-Okien

Pandemia poważnie utrudnia eksport Eko-Okien - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Powiat:

Zakład funkcjonuje, ale zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa - zapewnia spółka z Kornic, największy pracodawca w powiecie raciborskim.

Więcej »
Biznes » 19 marca 2020, godz. 10:06 » artykuł sponsorowany » komentarzy: 0

Klienci Rossmanna sami zdecydują komu pomogą

Klienci Rossmanna sami zdecydują komu pomogą - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna będą mogli wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Więcej »
Rafako z nowym kontraktem w Serbii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Biznes » 19 marca 2020, godz. 08:58 » opr. red. » komentarzy: 0

Rafako z nowym kontraktem w Serbii

Racibórz:

JP Elektroprivreda Srbije wybrała ofertę konsorcjum firm Rafako S.A., Rafako Engineering Solution d o.o. i VIA Ocel Serbia do realizacji kontraktu dla Elektrowni TENT B1 Obrenovac w Serbii.

Więcej »
Biznes » 16 marca 2020, godz. 12:27 » artykuł sponsorowany » komentarzy: 0

Dezynfekcja profilaktyczna pomieszczeń i budynków przeciw wirusom i bakteriom

Dezynfekcja profilaktyczna pomieszczeń i budynków przeciw wirusom i bakteriom - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy jest wyjątkowa, warto zadbać o profilaktyczne działania, które mogą uchronić nas przed wirusami i bakteriami.

Więcej »
Biznes » 12 marca 2020, godz. 11:00 » artykuł sponsorowany » komentarzy: 0

Zadaszenie na samochód pełniące funkcję wiaty fotowoltaicznej

Zadaszenie na samochód pełniące funkcję wiaty fotowoltaicznej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

No i stało się - Polacy mają dosyć smogu, a przede wszystkim nieustannie rosnących cen energii elektrycznej podobnie jak i opłat za jej przesył. Fotowoltaika w Polsce zadomowiła się na dobre. Z roku na rok spadają ceny ogniw i instalacji fotowoltaicznych. Diametralnie wydłużył się okres gwarancji wynoszący przy niektórych produktach nawet do 25 lat co czyni inwestycję w fotowoltaikę niezwykle obiecującą. Dodatkowym atutem stają się też ulgi i dotacje na fotowoltaikę. Posiadanie własnego źródła prądu przestaje być tylko modą i staje się koniecznością. Możliwość nawet częściowego uniezależnienia się od państwowego monopolu, daje niezwykłą satysfakcję.

Więcej »
Biznes » 12 marca 2020, godz. 15:26 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Wiercenie i obróbka metali – specyfikacja

Wiercenie i obróbka metali – specyfikacja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Do wiercenia w metalu używane są rozmaite elektronarzędzia. Możemy korzystać ze zwykłych wiertarek ręcznych, modeli stołowych lub nawet specjalnych wiertarko-wkrętarek na akumulator. W zależności od tego, jakim narzędziem się posługujemy, musimy wybrać optymalną prędkość obrotów wiertła, aby obróbka metali była efektywna. Z kolei, żeby osiągnąć dokładniejsze parametry skrawania, nie możemy ustawić zbyt wysokich obrotów.

Więcej »
Biznes » 12 marca 2020, godz. 14:37 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Wielkoformatowe kampanie reklamowe

Wielkoformatowe kampanie reklamowe - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Kampania reklamowa, szczególnie zakrojona na szeroką skalę, to kosztowne, skomplikowane logistycznie i trudne pod względem marketingowym przedsięwzięcie. Aby kampania była skuteczna i odniosła sukces, warto skorzystać z usług specjalistów, którzy od wielu lat nabierają doświadczenia w tej dziedzinie. Zarówno zewnętrzne firmy marketingowe, jak i wewnętrzne działy marketingu i reklamy współpracują ściśle z usługodawcami działającymi w branży – należą do nich specjaliści od reklamy radiowej i telewizyjnej, lektorzy, pisarze, ilustratorzy, graficy komputerowi i drukarnie wielkoformatowe.

Więcej »
Reklama
Biznes » 12 marca 2020, godz. 12:37 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Skuteczna promocja produktów

Skuteczna promocja produktów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Polska:

E-commerce to dynamiczna branża. Aby się utrzymać, a firma przynosiła realne zyski, musimy być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, ale i technikami e-sprzedaży. Warto zadbać również o usprawnienie działań z pomocą automatycznych narzędzi i specjalistycznych rozwiązań, które proponuje Feedink.

Więcej »
Rata kredytu - równa czy malejąca – to zależy od potrzeb! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Biznes » 06 marca 2020, godz. 14:51 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Rata kredytu - równa czy malejąca – to zależy od potrzeb!

Racibórz:

Czy lepiej wybrać raty równe, czy malejące? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi pomimo tego, że różnice ostatecznie mogą być liczone w tysiącach złotych. Kiedy zatem zdecydować się na raty równe, a kiedy na raty malejące?

Więcej »
Rafako podało nowy termin uruchomienia bloku w Jaworznie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Biznes » 07 marca 2020, godz. 11:33 » opr. (waw), fot. www.tauron-wytwarzanie.pl » komentarzy: 0

Rafako podało nowy termin uruchomienia bloku w Jaworznie

Racibórz:

31 lipca 2020 to nowy termin oddania do użytku nowego bloku w elektrowni Jaworzno. W lutym, przypomnijmy, doszło do awarii kotła.

Więcej »
Biznes » 06 marca 2020, godz. 08:15 » artykuł sponsorowany » komentarzy: 0

Kolejne nowości w Raciborzu! Zajęcia dla dzieci w Be Fit Fitness Room

Kolejne nowości w Raciborzu! Zajęcia dla dzieci w Be Fit Fitness Room - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Bungee fitness na dobre zaaklimatyzował się w Raciborzu. Właścicielka Be Fit Fitness Room postanowiła wprowadzić kolejną nowość! Tym razem zajęcia dla dzieci. Takiej formy ruchu i rozwoju dla Waszych pociech nie znajdziecie nigdzie indziej.

Więcej »
Agregaty prądotwórcze – jak wybrać odpowiedni model? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Biznes » 06 marca 2020, godz. 13:31 » materiał partnera » komentarzy: 0

Agregaty prądotwórcze – jak wybrać odpowiedni model?

Racibórz:

Podczas budowy czy rozległego remontu zdarza się, że jesteśmy odcięci od elektryczności. Wciąż jednak jest nam ona niezbędna do komfortowej pracy i stosowania niezbędnych narzędzi. Co zrobić w takim wypadku? Zaopatrzyć się w agregat prądotwórczy, który zapewni dostęp do prądu w każdej sytuacji.

Więcej »
Zakładanie rachunku w banku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Biznes » 05 marca 2020, godz. 10:57 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Zakładanie rachunku w banku

Racibórz:

Aktualnie mamy wiele możliwości na założenie konta bankowego. Od tych najbardziej tradycyjnych (wizyta w oddziale), po te najnowocześniejsze (biometria). Przyjrzyjmy się zatem wszystkim metodom, za pomocą których możemy otworzyć podstawowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR).

Więcej »
Biznes » 04 marca 2020, godz. 15:33 » materiał partnerski » komentarzy: 0

Jakie PITy składa ryczałtowiec - PIT 28 i załączniki w rozliczeniu ryczałtu

Jakie PITy składa ryczałtowiec - PIT 28 i załączniki w rozliczeniu ryczałtu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W Polsce funkcjonuje kilka metod rozliczania się z uzyskiwanych przychodów. Najpopularniejszą formą są zasady ogólne, jednak spora część przedsiębiorców korzysta z ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Więcej »
Partnerzy portalu
 • Dentica 24
 • ostrog.net
 • Szpital Rejonowy w Raciborzu
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Ochrona Partner Security
 • PGL DOM Sp. z o.o.
 • PWSZ w Raciborzu
 • Zajazd Biskupi
 • Kampka
 • Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
 • USG Ostrowicz
 • Hotel Racibor
 • Galeria Bobasa
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Nasz Racibórz 25-2020-[589]
Nasz Racibórz 25-2020-[589]
dodano: 02.07.2020
Numer archiwalny Nasz Racibórz 24-202020-[588]
Nasz Racibórz 24-202020-[588]
dodano: 26.06.2020
Numer archiwalny Nasz Racibórz 23-2020-[587]
Nasz Racibórz 23-2020-[587]
dodano: 19.06.2020
Numer archiwalny Nasz Racibórz 22-2020-[586]
Nasz Racibórz 22-2020-[586]
dodano: 10.06.2020
Promuj swój biznes skutecznie - kup artykuł sponsorowany
Reklama
Dziś w Raciborzu
czwartek | 02 lipca 2020 | 15:34
26.1°C
słabe opady deszczu
wiatr słaby 2.58 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1011 hpa
Wilgotność:66%
Wschód słońca:04:42
Zachód słońca:20:59
piątek
03.07.2020
21.1°C
18.1°C
sobota
04.07.2020
24.4°C
14.6°C
niedziela
05.07.2020
25.7°C
16.1°C
Partnerzy portalu
 • Euro Group
 • Roman Weiser
 • Nasz Racibórz - Nasza ekologia
 • Materiały RTK
 • PWSZ Racibórz
Tygodnik Nasz Racibórz
największy regularny nakład w powiecie raciborskim.
Co piątek w ponad stu punktach i największych zakładach pracy 10-13 tysięcy egzemplarzy gazety!
Kliknij i Czytaj wydanie cyfrowe »
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Maja Skóra
23 lutego 2020, godz. 13:47
Maja Skóra
Maja Skóra urodziła się 17 lutego 2020. O narodzinach córeczki informują rodzice Weronika i Krzysztof. Maja waży 2320 gram i mierzy 49 cm.
zobacz więcej »
Regulamin | Kontakt i reklama | Raciborska Telewizja Kablowa | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | #KupujTeraz #SRC47400 | Akronis | Aktualności | Biznes | Drukarnia NaszRaciborz.pl | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Gotowanie | Grud | Historia | Kącik dietetyka | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Moda & uroda | Motoryzacja | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Raciborski Bazar | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | PK Racibórz | PRD | Raciborskie drogi do polskości | Rafako | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie | Zwierzęta
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna RODO - polityka prywatności

Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek") w celu: administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług, w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.