Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie29 listopada 202211:52

W jakich butach trenują zapaśnicy? Lubiane modele butów zapaśniczych

Reklama
Polska:

Decydując się na uprawianie konkretnej dyscypliny sportowej, bardzo ważne jest zadbanie o odpowiedni strój oraz obuwie, które są do niej przeznaczone. Ma to szczególne znaczenie w sportach walki, które są niezwykle kontuzjogenne. Sprawdziliśmy, w jakich butach trenują zapaśnicy — zarówno profesjonalni, jak i ci początkujący. Podpowiemy, na które konkretne modele warto zwrócić uwagę oraz jakie powinny być bezpieczne i funkcjonalne zapaśniczki.

Gdzie szukać profesjonalnych butów zapaśniczych?

Szukając butów zapaśniczych stacjonarnie, można spotkać się z niemałym zawodem. Choć znaleźć można (zwłaszcza w większych miastach) sklepy, które oferują odzież, obuwie i akcesoria dla sportowców to wybór elementów do zapasów zazwyczaj jest w nich niewielki. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie znalezienie miejsc online dla zawodników sportów walki. Buty zapaśnicze kupisz w sklepie dla zapaśników wrestling.com.pl, to doskonałe miejsce dla osób, które chcą cieszyć się szerokim wyborem obuwia oraz profesjonalnymi poradami. Znaleźć można tu wiele popularnych, jak i bardziej niszowych modeli butów zapaśniczych. Które cieszą się największym powodzeniem?

Popularne modele butów zapaśniczych — na trening i zawody

Tak jak w każdej dziedzinie sportu, także w zapasach znaleźć można modele butów, które sprawdzają się doskonale dla zawodników o każdym stopniu zaawansowania. Ważne jest, aby wybrać zapaśniczki wygodne oraz gwarantujące bezpieczeństwo. Pozwalają one skupić się na treningu, a nie dyskomforcie, który może towarzyszyć, gdy zostaną dobrane złe buty.

Warto zwrócić uwagę na to, że topowe zapaśniczki to modele popularnych producentów obuwia sportowego, którzy wiedzą, jak wykonać trwałe buty cechujące się ogromną wygodą.

Buty zapaśnicze marki Adidas

Jednym z częstych wyborów osób, które poszukują obuwia zapaśniczego, jest Adidas Mat Wizard 4. Zapaśnicy doceniają fakt, że świetnie przyczepiają się do podłoża oraz chronią kostkę przed kontuzją. Co ważne, są one bardzo wygodne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu odpowiednio pielęgnowane posłużą przez lata.

Adidas wypuścił także model Combat Speed. Na rynku znajdują się od wielu lat, doczekały się już swojej piątej wersji. Buty są bardzo lekkie i oddychające, a przy tym solidne. Dzięki dzielonej podeszwie gwarantują wysoki poziom wygodny podczas treningu. Co ważne, są lubiane nie tylko w środowisku zapaśniczym, ale także bokserskim.

Komfortowe i stylowe zapaśnicze Nike

Nike nie pozostaje w tyle w kwestii obuwia zapaśniczego i oferuje model Nike Inflict 3. Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych butów, użytkownicy doceniają jego lekkość, dopasowanie do stopy oraz przyczepność do podłoża. Warto także zwrócić uwagę na stylowy, bardzo modny design. Z tego powodu bardzo często decydują się na nie panie, którym zależy nie tylko na komforcie i bezpieczeństwie, ale także doskonałym wyglądzie.

W swojej ofercie Nike posiada także model Nike Hyper Sweep. Można wybrać je, gdy poszukiwane są bardzo elastyczne oraz lekkie buty — mają one jedne z lepszych parametrów na rynku w tym aspekcie. Dodatkowo wyjątkowa metoda sznurowania (sznurówki owijają się wokół buta) pozwala na wysoki poziom stabilizacji.

Popularne buty zapaśnicze Asics

Asics to producent wysokiej jakości obuwia sportowego, w tym także zapaśniczek. Model Asics Snapdown 3 to strzał w dziesiątkę dla początkujących oraz średniozaawansowanych zawodników. Są one bardzo elastyczne, mają wysoką przyczepność. Dodatkowo są bardzo trwałe.

Wśród profesjonalistów z kolei bardzo często wybierany jest model Asics JB Elite, który polecany jest przez Jordana Burroughsa — amerykańskiego zapaśnika, wielokrotnego zdobywcę złotych medali na najbardziej znaczących zawodach świata.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności6 lutego 202309:39

Nowa Wioska doczekała się średniego wozu bojowego

Nowa Wioska doczekała się średniego wozu bojowego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/UG Krzyżanowice
Aktualności4 lutego 202310:12

Podano datę ingresu nowego biskupa gliwickiego

Podano datę ingresu nowego biskupa gliwickiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. diecezja gliwicka
Reklama
Sport5 lutego 202320:57

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sportowe weekendowe emocje za nami. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Aktualności4 lutego 202309:34

Wakacje.pl z zarzutami Prezesa UOKiK za mylące ceny

Wakacje.pl z zarzutami Prezesa UOKiK za mylące ceny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. pixabay.com/tookapic
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.01.2023
30 stycznia 202318:51

Nasz Racibórz 27.01.2023

Nasz Racibórz 20.01.2023
23 stycznia 202309:54

Nasz Racibórz 20.01.2023

Nasz Racibórz 13.01.2023
18 stycznia 202322:57

Nasz Racibórz 13.01.2023

Nasz Racibórz 06.01.2023
8 stycznia 202316:08

Nasz Racibórz 06.01.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.