Spotkanie integracyjne rodziców z dziećmi w przedszkolu w Brzeziu

Wczoraj w Przedszkolu nr 16 w Raciborzu-Brzeziu odbyło się III Spotkanie zabaw integracyjnych z rodzicami pt. „Odkrywam siebie – wiosna”.
Celem tego spotkania było motywowanie dzieci i rodziców do nawiązania bliższych kontaktów z innymi uczestnikami zabawy oraz kształtowanie pozytywnych emocji nie tylko ze swoimi rodzicami, ale także z rodzicami kolegów z grupy. Dzieci pięknie wiosennie przebrane tańczyły i śpiewały razem ze swoimi rodzicami. Przedstawiono krótką scenkę teatralną pt. "Gramy w zielone" W. Broniewskiego. Przez wspólną zabawę wszyscy uczestnicy odczuwali wiele radości i przyjemności. Na koniec wręczono dzieciom plakietki "Odkrywca Wiosny" i zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Dla nauczycieli przedszkola była to kolejna okazja do bliższego poznania rodziny dziecka.













































![XXIX sezon RLPS przeszedł do historii [FOTO] XXIX sezon RLPS przeszedł do historii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777152161dsc-2992-.jpg)



![Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777153300photo-8-z-72-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany