Plant-for-the-Planet - akcja Zott w Raciborzu

Projekt "Plant-for-the-Planet" jest inicjatywą stworzoną przez dzieci dla dzieci. Jej głów-nym celem jest kształtowanie świadomości ekologicznej u naszych najmłodszych obywa-teli oraz ich aktywizacja do przeciwdziałania kryzysowi klimatycznemu. Warsztaty odby-wają się pod hasłem "Stop rozmowom. Początek działaniom."("Stop talking. Start plan-ting").
Po sukcesie zeszłorocznych warsztatów "Plant for the Planet" w Opolu, które dzięki fir-mie Zott Polska odbyły się po raz pierwszy w Polsce postanowiliśmy kontynuować ich organizację w kolejnych miastach Polski - mówi Ewelina Czuczman, Specjalista ds. Ko-munikacji Zott Polska.
W kolejnej już edycji udział weźmie ok. 80 uczestników w wieku 8-14 lat. Będą to dzieci pracowników ZOTT Polska z zakładu w Raciborzu, współpracujących z firmą dostawców mleka oraz uczniowie z kilku raciborskich szkół. Po zdobyciu wiedzy teoretycznej pod-czas pierwszej części szkolenia, wszystkie dzieci udadzą się wspólnie do lasu, aby wraz z pracownikami Nadleśnictwa, przedstawicielami Zott Polska, Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Raciborzu posadzić drzewa na znak dbałości o naszą planetę.
Po zakończeniu warsztatów każde z dzieci otrzyma certyfikat i zostanie mianowane am-basadorem sprawiedliwości klimatycznej, by zachęcać inne dzieci do aktywnego działa-nia na rzecz środowiska w ramach kolejnych edycji "Plant-for-the-Planet".
ZOTT Polska Sp. z o.o. od kilkunastu lat dostarcza na polski rynek najwyższej jakości produkty mleczne - jogurty, desery, napoje i inne artykuły, które cieszą się uznaniem zarówno wśród konsumentów, jak i han-dlowców. Szczególnie istotna jest dla nas opinia konsumenta, która przyświeca strategii naszego przedsiębiorstwa: "Życzenia konsumentów wyznaczają naszą drogę!" Dziś ZOTT posiada w swojej ofercie najbardziej rozpoznawalne marki na rynku przetworów mlecznych takie jak Jogobella, Monte, Naturalna Rozkosz czy Serduszko.
zott


![Most nad Odrą pod Raciborzem na ostatniej prostej. Wielka przeprawa może być gotowa jeszcze w tym roku [FOTO] Most nad Odrą pod Raciborzem na ostatniej prostej. Wielka przeprawa może być gotowa jeszcze w tym roku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17864772720x0-22-2-.jpg)







![Chmiel, historia i czeski humor. Pierwsze Dożynki Chmielne na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Chmiel, historia i czeski humor. Pierwsze Dożynki Chmielne na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786440636plakat-dozynki-.jpg)











![Fanny Days na bis. Zdjęcia lotnicze wydarzenia w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Fanny Days na bis. Zdjęcia lotnicze wydarzenia w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786363689dji-0442-.jpg)


![Tworków zremisował z Fortecą. Emocje dopiero po przerwie [FOTO] Tworków zremisował z Fortecą. Emocje dopiero po przerwie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786344163photo-19-z-63-.jpg)





![Tragiczny wypadek na DK45. Nie żyje 50-letni motocyklista [FOTO] Tragiczny wypadek na DK45. Nie żyje 50-letni motocyklista [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786562683772664453-1928378327828513-8231388008471223394-n-1-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany