Mistrzostwa Sędziów Piłki Nożnej w Arenie Rafako. Podokręg Racibórz nie obronił tytułu

Aktualizacja. Od wczesnych godzin porannych w raciborskiej Arenie Rafako odbywały się XXIV Halowe Mistrzostwa Sędziów Piłki Nożnej im. Edwarda Konopki. Organizatorem zmagań było Kolegium Sędziowskie Podokręgu Racibórz. Turniej nie zaczął się najlepiej dla raciborskich sędziów.
W pierwszym meczu mierzyli się z kolegami z Rybnika, i choć stworzyli wiele dogodnych sytuacji, przegrali 1:0. W swym drugim spotkaniu podejmowali sędziów z Bielska-Białej. To spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a bramkę dla reprezentacji KS Racibórz zdobył Piotr Jeziorski. W swym trzecim meczu ekipa Podokręgu Racibórz pokonała zespół z Żywca, dzięki czemu awansowała do dalszej fazy rozgrywek. W tych nie zagościła jednak długo, bo już na etapie ćwierćfinału pożegnała się z turniejem przegrywając 4:0 z ekipą Podokręgu Zabrze. W meczu finałowym naprzeciw siebie stanęły ekipy Katowic i Tychów. W regulaminowym czasie gry padł wynik 0:0, a w rzutach karnych lepsi okazali się gracze ze stolicy województwa.
Wyniki I fazy
Bytom - Zabrze 0:2
Katowice - Tychy 0:2
Racibórz - Rybnik 0:1
Skoczów - Lubliniec 1:0
Sosnowiec - Częstochowa 1:0
Bielsko-Biała - Żywiec 2:1
Bytom - Skoczów 0:2
Katowice - Sosnowiec 4:1
Racibórz - Bielsko-Biała 1:1
Zabrze - Lubliniec 6:0
Tychy - Częstochowa 1:0
Rybnik - Żywiec 2:1
Bytom - Lubliniec 5:1
Katowice - Częstochowa 1:1
Racibórz - Żywiec 3:2
Zabrze - Skoczów 3:0
Tychy - Sosnowiec 2:0
Rybnik - Bielsko-Biała 0:0
Ćwierćfinały
Zabrze - Racibórz 4:0
Rybnik - Katowice 1:3
Tychy - Bytom 1:1 k. 4:2
Skoczów - Bielsko-Biała 3:0
Półfinały
Katowice - Zabrze 2:0
Skoczów - Tychy 0:0 k. 2:3
Mecz o III miejsce
Skoczów - Zabrze 2:1
Finał
Katowice - Tychy 0:0 pk. 6:5



















































































![Groźne zdarzenie drogowe w Zabełkowie [FOTO] Groźne zdarzenie drogowe w Zabełkowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177727289055-933151-2-.jpg)
![Dni Raciborza 2026 - trzy dni pełne atrakcji [PROGRAM] Dni Raciborza 2026 - trzy dni pełne atrakcji [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749246055-dsc8325-.jpg)

![Majówka w powiecie raciborskim. Gwiazdy w Nędzy, atrakcje w grodzie i na zamku, w Brzeziu zagrają dla Adriana [KALENDARIUM] Majówka w powiecie raciborskim. Gwiazdy w Nędzy, atrakcje w grodzie i na zamku, w Brzeziu zagrają dla Adriana [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777453674zrzut-ekranu-2026-04-29-o-11-07-30-.png)










![Tak wyglądają dziś nowe baseny na Ostrogu. Prezydent zapowiada otwarcie w czerwcu, opozycja ma wątpliwości [FOTO] Tak wyglądają dziś nowe baseny na Ostrogu. Prezydent zapowiada otwarcie w czerwcu, opozycja ma wątpliwości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777486850img-9827-.jpg)










![Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w trakcie majówki [KOMUNIKAT] Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w trakcie majówki [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1693651537_dsc7932-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany