Trzech nietrzeźwych w weekend. Dziś działania pod kryptonimem ALKOHOL

Dziś raciborska drogówka prowadzi na drogach naszego powiatu działania pod kryptonimem „Alkohol”. Celem przedsięwzięcia jest wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się po drogach pod wpływem alkoholu. W weekend, jak czytamy w raporcie, zatrzymano trzech nietrzeźwych kierujących.
- W miniony weekend raciborscy policjanci w trakcie wykonywania obowiązków służbowych ujawnili 3 nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista kierował samochodem marki Volkswagen w sobotę 26 marca bieżącego roku około godziny 08.00 w Raciborzu na ulicy Brzeskiej. Nieodpowiedzialny mężczyzna to 32-letni mieszkaniec Raciborza. Po przebadaniu miał ponad pół promila alkoholu. Tego dnia nie była to jedyna wpadka 32-latka, gdyż po sprawdzeniu go w policyjnych systemach stróże prawa ustalili, iż posiada on już sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, do którego się ewidentnie nie stosuje. Teraz o dalszym losie 32-letniego mężczyzny zadecyduje sąd - podała raciborska KPP.
Dzisiejsze działania policjantów są skoncentrowane na przeprowadzeniu maksymalnej ilości kontroli kierowców i wyeliminowaniu z ruchu tych, którzy kierują samochodami pod wpływem alkoholu. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, spowodowanych przez kierujących "na podwójnym gazie".
![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)














![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz