Tarcza, rady na czas izolacji i maseczki dla każdego

Te tematy ze swoimi gośćmi podejmują w najnowszym wydaniu Wiadomości Raciborskich (10.10.2020) reporterzy Raciborskiej Telewizji Kablowej. Materiał już dostępny na naszym kanale YT.
O tym czy tarcza antykryzysowa to wystarczające panaceum na problemy przedsiębiorców mówi Julia Parzonka, prowadząca działalność gospodarczą w Raciborzu, zatrudniająca blisko 10 osób, laureatka ogłoszonego przez ratusz i Inkubator Przedsiębiorczości konkursu na najlepszy biznesplan. O opinię RTK zwróciła się także do poseł Gabrieli Lenartowicz (PO).
Prezydent Dariusz Polowy mówi o przygotowaniach do dystrubycji wśród raciborzan 50 tys. maseczek. Od czwartku, przypomnijmy, będą obowiązkowe w przestrzeni publicznej. Za pomysłem stoją minister Michał Woś i wiceprezydent Michał Fita.
Znana raciborska psycholog Danuta Hryniewicz, była dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na Ostrogu, mówi o tym jak sobie radzić w czasach obostrzeń i izolacji w domu.



![Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764514224img-0849-.jpg)





![Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764460725gre02362-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany