Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 października 201909:09

Kultura akademicka w prezencie od Ibuk Libra i biblioteki

Kultura akademicka w prezencie od Ibuk Libra i biblioteki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Na początek roku akademickiego IBUK Libra i raciborska biblioteka mają dla wszystkich studentów, ale nie tylko, prezent – darmowy dostęp do książki elektronicznej „Kultura akademicka. Koniec utopii?” prof. Łukasza Sułkowskiego. Ten i pozostałe 2092 e-booki można wypożyczyć za darmo, bez wychodzenia z domu.

Prof. Łukasz Sułkowski od lat obserwuje i analizuje kluczowe zmiany w zarządzaniu uczelnią. W swojej książce krok po kroku analizuje istotne obszary wpływające na całą społeczność akademicką, od studentów, przez naukowców, po administrację rozwijającą kierunki zmian systemowych. Książka, choć ukazała się przed wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0, wciąż w interesujący sposób pokazuje wyzwania, przed którymi stoją uczelnie.

Aby wypożyczyć książkę, konieczny jest jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu. Dla niezdecydowanych i tych, którzy obawiają się, że Ibuk Libra jest platformą skomplikowaną polecamy filmiki instruktażowe:







Zapraszamy do lektury! Książka dostępna jest jako prezent do 31 października.

Autor: MiPBP w Raciborzu, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności22 stycznia 202610:42

Burzliwa debata o reformie raciborskiej oświaty: nauczyciele, rodzice, władze i radni w ostrym starciu

Burzliwa debata o reformie raciborskiej oświaty: nauczyciele, rodzice, władze i radni w ostrym starciu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
11
Racibórz:

Podczas XIX posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji i Opieki Społecznej w Raciborzu radni zajęli się opiniowaniem projektów uchwał przygotowanych na najbliższą sesję Rady Miasta. W centrum obrad znalazły się m.in. plany likwidacji i przekształceń kilku przedszkoli oraz Szkoły Podstawowej nr 13.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.