Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 października 202110:21

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Powiadom policję!

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Powiadom policję! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Policjanci z wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rybniku prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzn widocznych na opublikowanych zdjęciach.

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ustalają tożsamość i poszukują mężczyzn podejrzewanych o rozbój. Do zdarzenia doszło 7 czerwca 2021 roku na terenie skupu złomu w Rybniku przy ul. Chwałowickiej. Dwóch mężczyzn działając wspólnie i w porozumieniu doprowadziło do stanu bezbronności pracownicę skupu, po czym skradli z kasy 4 tysiące złotych. Jeden z napastników rozpylił bliżej nieokreśloną substancję w twarz pokrzywdzonej, po czym uderzył kobietę z pięści w twarz. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanych mężczyzn. Być może na podstawie cech ubioru ktoś z Państwa rozpozna kim są mężczyźni.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości oraz miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku tel. 47 85 572 55.

aaa.[27]

Autor: KMP Rybnik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 czerwca 202509:21

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Magiczna noc na raciborskim zamku. W sobotę, 28 czerwca, Zamek Piastowski po raz pierwszy stał się przestrzenią niezwykłego festiwalu „Misteria Piastorum”, łączącego teatr uliczny, ogień i elektroniczne brzmienia. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców i pokazało, jak średniowieczne mury mogą tętnić współczesną sztuką. Zobaczcie fotorelację Jana Ptaka.

Jan Ptak
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Strony Partnerskie30 czerwca 202518:51

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu powstaje niezwykła przestrzeń – „spirala czasu” z irysów. Projekt, który otrzymał wsparcie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, stanie się nowym ogrodniczym sercem Zaczarowanego Ogrodu, przyciągając miłośników natury i botanicznych opowieści.

waw
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.