Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 lutego 202518:53

Kto będzie gościem biblioteki? Ty decydujesz!

Kto będzie gościem biblioteki? Ty decydujesz! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Nie samym czytaniem czytelnik żyje! Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu to miejsce wyjątkowych spotkań z wyjątkowymi ludźmi, które spełnia literackie marzenia swoich użytkowników! Z kim chcieliby się spotkać raciborzanie? O to pytają pracownicy biblioteki, zachęcając do zgłaszania propozycji spotkań autorskich.

W ubiegłym roku w raciborskiej bibliotece gościli m.in. Alek Rogoziński, Andrzej Stasiuk, Jędrzej Pasierski, Krystyna Kurczab-Redlich, Paweł Brol czy Leszek Gnoiński. Ten rok również rozpoczął się gwiazdorsko, bo z wybitnymi aktorami w rolach głównych: Dorotą Segdą i Jackiem Romanowskim. Kto jeszcze pojawi się na bibliotecznej scenie? To zależy od czytelników!

- Pomyśleliśmy, że dobrze byłoby spytać mieszkańców Raciborza o jakim spotkaniu z ulubionym pisarzem marzą – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor Biblioteki w Raciborzu

– Dlatego zapraszamy  naszych czytelników do podzielenia się z nami swoimi pomysłami i wspólnego stworzenia harmonogramu spotkań, które postaramy się zrealizować w miarę naszych możliwości.

Jak zgłosić pomysł na spotkanie autorskie? Wystarczy napisać na adres mailowy biblioteki: [email protected], zostawić komentarz na Facebooku: https://www.facebook.com/photo/ fbid=645410141489816&set=a.194911929872975 lub po prostu spisać swoją propozycję na kartce i zostawić przy okazji kolejnej wizyty w dowolnej filii bibliotecznej. Zapraszamy!

Autor: Biblioteka Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport7 lutego 202623:56

Wyrównane spotkanie bez happy endu dla Raciborzanek [FOTO i WIDEO]

Wyrównane spotkanie bez happy endu dla Raciborzanek [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotnie popołudnie hala OSiR w Raciborzu była areną kolejnego spotkania II ligi koszykówki kobiet. Zespół RKK AZS Racibórz podejmował KS Pogoń Ruda Śląska. Mecz od pierwszych minut zapowiadał się jako pojedynek wyrównanych drużyn i dokładnie taki przebieg miała cała rywalizacja – pełna walki, zmian prowadzenia i emocji do ostatnich minut.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.