Dni otwarte w placówkach powiatowych już 21 marca

- W związku ze zbliżającym się nowym naborem do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025, powiat raciborski serdecznie zaprasza uczniów klas ósmych szkół podstawowych wraz z nauczycielami na Dni Otwarte szkół prowadzonych przez powiat, które odbędą się w szkołach 21 marca - informuje Starostwo.
- Dni Otwarte to najlepsza okazja do zapoznania się z bogatą i różnorodną ofertą szkół, z nauczycielami, a także z warunkami, jakie szkoły proponują dla swoich uczniów - dodano. Każda ze szkół przygotowała się na to wydarzenie. Będą stoiska, filmy, spotkania z uczniami i nauczycielami.
Do szkół średnich w roku szkolnym 2024/25 przyjętych zostanie trzy razy mniej uczniów. Wchodzi do nich tzw. pusty rocznik.

![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)

















![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany