200 tys. zł strat w pożarze w Turzu

Trzy zastępy straży pożarnej walczyły tu w piątek z pożarem ciągnika. Pojazd spłonął całkowicie.
- 19 maja o godzinie 21:46 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Turze, gdzie doszło do pożaru ciągnika rolniczego przystosowanego do prac leśnych. Po dojeździe zastępu na miejsce zdarzenia maszyna była objęta całkowicie ogniem. Pożar został ugaszony poprzez podanie piany gaśniczej na palący się ciągnik. W akcji uczestniczył również zastęp OSP Turze oraz dwa zastępy PSP Racibórz - informują miejscowi ochotnicy.
Komenda Powiatowa PSP dodaje, że w zdarzeniu przy ul. Raciborskiej na szczęście nikt nie ucierpiał, jednakże ciągnik rolniczy uległ całkowitemu zniszczeniu. Akcja trwała blisko 2 godziny. Straty oszacowano na 200 tys. zł.

![Tragiczny wypadek w Brzeziu. Staruszka przechodziła na pasach [KOMUNIKAT POLICJI] Tragiczny wypadek w Brzeziu. Staruszka przechodziła na pasach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17623270451762276274img-9365-.jpg)

![Budowa mostu pod Raciborzem. Budowlańcy przekroczyli półmetek [FOTO] Budowa mostu pod Raciborzem. Budowlańcy przekroczyli półmetek [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176242173306-05112025-budowa-mostu-drogowego-md1-2-.jpg)


![Rockowa podróż do Raciborza lat 80. Koncert i wyjątkowa wystawa [ZAPROSZENIE] Rockowa podróż do Raciborza lat 80. Koncert i wyjątkowa wystawa [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762375080zrzut-ekranu-2025-11-5-o-21-37-35-.png)





![Szlak głubczyckich ruin kościelnych. Premiera nowego filmu dokumentalnego w Tkalni! [ZAPOWIEDZI] Szlak głubczyckich ruin kościelnych. Premiera nowego filmu dokumentalnego w Tkalni! [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762326542szlak-glubczyckich-ruin-koscielnych-.jpg)






































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany