Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 marca 202308:08

Akcja TRZEŹWOŚĆ. Podsumowanie i opinia czytelnika

Akcja TRZEŹWOŚĆ. Podsumowanie i opinia czytelnika - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

- Raciborscy policjanci przeprowadzili wczoraj akcję „Trzeźwość”. W trakcie działań stróże prawa wyeliminowali z dalszej jazdy 6 amatorów jazdy na „podwójnym gazie” - informuje komenda. Jeden z naszych czytelników krytycznie ocenia działania na Rybnickiej.

- Wczorajsza akcja została przeprowadzona w kilkunastu punktach kontrolnych na terenie powiatu raciborskiego. W trakcie działań stróże prawa skontrolowali stan trzeźwości 869 osób. W rezultacie wyeliminowali z dalszej jazdy 6 pijanych kierowców. Ponadto mundurowi z drogówki w trakcie akcji zatrzymali 5 praw jazdy. Niechlubny rekordzista to 56-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego kierujący samochodem marki hyundai, który został zatrzymany przez mundurowych na „podwójnym gazie” w Makowie na ulicy Szkolnej. 56-letni kierowca po przebadaniu na alkomacie w organizmie miał prawie 1 promil alkoholu - informuje KPP.

- Dzisiaj w godzinach porannych policja zorganizowała sobie akcje trzeźwość, co zakorkowało wjazd do miasta od Rybnika. Korek był od Madagu, gdzie stali, aż do pogotowia alkoholowego na Dębiczu w godzinach 5-6, akurat, gdy ludzie jadą do pracy. Czy można by było napisać do komendy o wyjaśnienie tej sytuacji? Czy nie można było np. co 10 kierowcę np. ściągnąć na bok zamiast kontrolować wszystkich i sparaliżować ruch na godzinę? - pyta p. Łukasz.

Wczoraj e-mail dotarł do rzecznika KPP Racibórz. Czekamy na jego odpowiedź.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202518:31

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
6
Racibórz:

Poseł i raciborzanin Michał Woś (PiS) zwraca uwagę na projekt średniookresowej strategii rozwoju kraju – „Strategię Rozwoju Polski do 2035 r.” – przekazany niedawno do konsultacji publicznych. Jego zdaniem zapisy dotyczące Raciborza są zbyt lakoniczne, a miasto potrzebuje silniejszego wsparcia w zakresie funkcji gospodarczych i rozwojowych.

red.
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.