Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia6 listopada 201811:07

Gorące źródła i Janosikowe Diery – odkrywaj z nami uroki Słowacji!

Gorące źródła i Janosikowe Diery – odkrywaj z nami uroki Słowacji!       - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Klub Podróżnika ORINOKO zaprasza do przyjemnej jesiennej rozgrzewki na Słowacji. W programie słynne Janosikowe Diery w Terchovej i i wypoczynek w źródłach termalnych nowego AquaPark Besenova!

W sobotę 17 listopada wyruszamy na słowacki Liptów i w okolice Małej Fatry. W pierwszej części dnia przejdziemy się niezwykle malowniczymi wąwozami – tzw. Janosikowymi Dierami. Zobaczymy też słynny pomnik Juraja Janosika w jego rodzinnej miejscowości.

Po trwającym ok. 1,5 godziny spacerze będzie czas na obiad w karczmie regionalnej, która specjalizuje się w regionalnych potrawach słowackich.

Po południu i wieczorem będziemy przez 3 godziny odpoczywać w źródłach znanej miłośnikom gorących kąpieli Besenovej, gdzie od 3 lat funkcjonuje nowy termalny AquaPark. Gorąca woda w basenach zewnętrznych o czerwonym kolorze zawiera wiele substancji mineralnych, które mają zbawienny wpływ na skórę, układ ruchowy i układ oddechowy. Hitem term jest bar w którym kupujemy piwko i drinki siedząc na krzesłach w gorącym basenie…

Cena imprezy dla osób dorosłych to 160 zł (+ wstęp do term: 25 Euro). Członkowie Klubu Podróżnika Orinoko, Seniorzy posiadający kartę UM Racibórz „Senior 60+”, dzieci i młodzież - mogą liczyć na zniżki!

Szczegóły oferty znajdują się na stronie www.orinoko.pl

Zapisy prowadzimy i informacji udzielamy w Raciborskim Centrum Turystyki na ul. Opawskiej 38 (galeria Dukat, vis a vis E'Leclerc) od poniedziałku do piątku w godz 9.00 - 17.00. Telefon: 32 740 92 00

Autor: promocja,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz film

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 listopada 202511:38

W Wojnowicach ujawniono ciało mężczyzny

W Wojnowicach ujawniono ciało mężczyzny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Aktualności24 listopada 202514:17

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO]

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

24 listopada 2025 roku w Urban Labie w Raciborzu odbyła się uroczysta ceremonia w ramach obchodów Dni Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas wydarzenia uhonorowano lokalnych krwiodawców, wręczając im odznaki i legitymacje „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, przyznawane przez Ministra Zdrowia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.