Kultura i edukacja15 lutego 202121:56
Magda Kozubska z Ekonomika najlepsza w ogólnopolskim konkursie o podatkach

0
Reklama
Powiat:
Uczennica klasy 4f Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu zwyciężyła w finale Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Rywalizacja miała charakter ogólnopolski.
XII Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach został organizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Do finału zakwalifikowano 20 najlepszych prac konkursowych na temat "Ochrony przedsiębiorstw w dobie Covid-19". Praca uczennicy raciborskiej szkoły, Magdaleny Kozubskiej, została oceniona najwyżej. Triumf to nie tylko satysfakcja, ale i główna nagroda - laptop. Opiekunem konkursu w ZSE jest Olga Małek.
















![Pod księżycem Italii. Włoski wieczór na Zamku Piastowskim dla koneserów [ZAPOWIEDŹ] Pod księżycem Italii. Włoski wieczór na Zamku Piastowskim dla koneserów [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784654432zrzut-ekranu-2026-07-21-o-19-20-12-.png)




































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany