Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności30 kwietnia 202112:53

Obywatel Czech wpadł z narkotykami w Krzanowicach

Obywatel Czech wpadł z narkotykami w Krzanowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

Policjanci z komisariatu w Krzyżanowicach zatrzymali w Krzanowicach 34-letniego obywatela Republiki Czeskiej, który posiadał przy sobie narkotyki.

- Do zatrzymania doszło w nocy, z 28 na 29 kwietnia kilka minut po północy. Wtedy to mundurowi z krzyżanowickiego komisariatu podczas pełnienia służy w Krzanowicach na Rynku, napotkali zaparkowany samochód. W pojeździe przebywał 34-letni obywatel Republiki Czeskiej. Mężczyzna w trakcie rozmowy ze stróżami prawa wykazywał oznaki zdenerwowania, co mogło oznaczać, że posiada przy sobie substancje lub przedmioty niedozwolone. I tym razem policyjna intuicja okazała się skuteczna. W pojeździe policjanci ujawnili prawie trzy działki dilerskie marihuany. Prowadzone przez policjantów czynności wzbudziły w 34-letnim Czechu agresję. Krzykiem ściągnął na pomoc 27-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który groził policjantom oraz naruszył ich nietykalność cielesną. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Obywatel Czech usłyszał od śledczych zarzut nielegalnego obrotu prekursorami, za co grozi mi nawet pięć lat więzienia. 27-latek, który przyszedł mu z pomocą usłyszał z kolei dwa zarzuty: naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz wywierania wpływy przemocą i groźbą na czynności stróżów prawa. Grozi mu za to trzyletnia odsiadka - informuje KPP w Raciborzu

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport10 maja 202619:55

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Emocji co nie miara dostarczyły piłkarski pojedynki od IV ligi do C klasy w Podokręgach Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport10 maja 202616:10

Dominacja w czystej postaci. Markowice rozbiły Zabełków [FOTO]

Dominacja w czystej postaci. Markowice rozbiły Zabełków [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Są mecze, w których od pierwszych minut widać, która drużyna przejęła pełną kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Tak właśnie było w spotkaniu rozegranym w sobotę, 9 maja w Markowicach, gdzie gospodarze nie pozostawili rywalom z Zabełkowa najmniejszych złudzeń.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Sport11 maja 202610:13

Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO]

Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Sporo emocji dostarczył kibicom mecz pomiędzy LKS 1908 Nędza a Naprzodem 32 Syrynia. Spotkanie rozegrane 10 maja przy ulicy Sportowej długo nie zachwycało skutecznością, ale w końcówce wynagrodziło widzom cierpliwości. Gdy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Syryni, gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania i uratować niezwykle cenny punkt w walce o utrzymanie.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.