Aktualności28 kwietnia 202014:59
Sąd zajmie się kolizją na trasie Jankowice-Rudy

0
Reklama
Powiat:
Niezachowanie bezpiecznej odległości to - jak informuje raciborska policja - przyczyna kolizji, do której doszło dziś przed godziną 9.00 na trasie Jankowice-Rudy (DW 919).
Sprawcą jest 24-letni kierowca ducato z firmy kurierskiej, który uderzył w tył jadącego przed nim samochodu dostawczego renault. Kierował nim 25-latek. Obydwaj uczestnicy byli trzeźwi. Policja skierowała sprawę do sądu.

























![Wspólnie grali dla Adama – charytatywny koncert w Łubowicach [FOTO] Wspólnie grali dla Adama – charytatywny koncert w Łubowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768900385dsc-3612-kopia-.jpg)






















![STÓŁ - teatralna niedziela na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] STÓŁ - teatralna niedziela na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769017317zrzut-ekranu-2026-01-21-o-18-35-39-.png)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany