Aktualności29 grudnia 201920:18
Koncert Bożonarodzeniowy w Łubowicach

0
Reklama
Racibórz:
Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań im. Eichendorffa zaprosiło w niedzielny wieczór na Koncert Bożonarodzeniowy w Łubowicach. W programie koncertu znalazł się występ Chóru „Cantabile” z Dobrzenia Wielkiego pod dyrekcją Huberta Prochoty oraz koncert muzyki klasycznej w wykonaniu Marty Gamrot-Wrzoł – sopran, Jakuba Sazanów Lubelskiego – tenor, Andrzeja Rosoła - fortepian.
UdostępnijKomentuj (0)










































![Radiowóz policji autostradowej na drogach powiatu raciborskiego. Wpadka kierowcy audi [WIDEO] Radiowóz policji autostradowej na drogach powiatu raciborskiego. Wpadka kierowcy audi [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775908130zrzut-ekranu-2026-04-11-o-13-42-17-.jpg)






![Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775905535dsc-2016-.jpg)


























![Wiosenny jarmark kwiatów, zdrowej żywności i rękodzieła na Zamku Piastowskim w Raciborzu [25 kwietnia sobota] Wiosenny jarmark kwiatów, zdrowej żywności i rękodzieła na Zamku Piastowskim w Raciborzu [25 kwietnia sobota] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775909074zrzut-ekranu-2026-04-11-o-14-04-15-.png)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany