Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie3 czerwca 202216:09

Panele laminowane - jaką folie wybrać?

Reklama
Polska:

Zakup paneli laminowanych to bardzo dobra inwestycja dla każdego, kto remontuje dom lub mieszkanie. Takie rozwiązanie niesie bowiem sporo korzyści. Laminaty są trwałe, odporne na uszkodzenia i ścieranie, a także bezproblemowo się je czyści. Jednakże sam montaż podłogi pływającej wymaga odpowiedniego przygotowania. Jak zabezpieczyć podłoże przed wilgocią i innymi niekorzystnymi czynnikami?

Zakup paneli laminowanych to bardzo dobra inwestycja dla każdego, kto remontuje dom lub mieszkanie. Takie rozwiązanie niesie bowiem sporo korzyści. Laminaty są trwałe, odporne na uszkodzenia i ścieranie, a także bezproblemowo się je czyści. Jednakże sam montaż podłogi pływającej wymaga odpowiedniego przygotowania. Jak zabezpieczyć podłoże przed wilgocią i innymi niekorzystnymi czynnikami? Jaką folię wybrać aby cieszyć oczy trwałą i estetyczną podłogą przez lata? To pytania, które zadaje sobie coraz więcej zainteresowanych laminatami osób. Postaramy się na wszystkie dokładnie odpowiedzieć.

Dlaczego należy zastosować pod panele laminowane folię paroizolacyjną?

Wykorzystanie folii paroizolacyjnej pod panele to konieczność. Taki izolator znakomicie ochroni laminaty i nie dopuści do skraplania się pary wodnej. Dzięki temu podłoga nie będzie narażona na niekorzystne działanie wilgoci i nie będzie się nieestetycznie wypaczać i pękać. Folia paroizolacyjna uchroni Cię przed niepotrzebnymi wydatkami, które - w przypadku zniszczenia paneli - trzeba byłoby ponieść na zakup nowego materiału i oczywiście przed marnotrawstwem czasu na ponowny montaż. Warto wspomnieć także o stresie, związanym z wyrzucaniem sobie tak poważnego niedopatrzenia, jakim jest pominięcie założenia folii paroizolacyjnej. 

Folia pod panele laminowane - jaką wybrać?

Dla laika wybór folii nie jest wcale taki prosty. Trzeba wiedzieć jakie parametry izolatora będą najlepsze. Bardzo dobrym wyborem jest folia o grubości powyżej 0,2 milimetra, ponieważ zapewni bardzo dobrą jakość izolacji i uchroni domowników przed niekorzystnym działaniem wilgoci, w tym grzybów i bakterii, które mogłyby się rozmnażać w wilgotnym środowisku. Warto także zwrócić uwagę na współczynnik SD, który powinien wynosić ponad 75 m. To także istotny parametr, który im jest wyższy tym daje lepszą izolację. Jeżeli chcesz mieć podłogę wolną od wilgoci zainwestuj w paroprzepuszczalną folię aluminiową. Jest to najlepszy wybór pod panele laminowane. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o folii pod laminaty zajrzyj na stronę: https://my-floor.pl/jaka-folia-pod-panele-laminowane/

Panele laminowane z folią paroprzepuszczalną - jakie korzyści?

Zastosowanie folii jako izolatora zapewni ciepło w całym domu i uwolni go od szkodliwego działania wilgoci. Ma to oczywiście bardzo pozytywny wpływ na rachunek ekonomiczny gospodarstwa domowego, ponieważ zmniejszają się rachunki za ogrzewanie. Domownicy mogą cieszyć się komfortem cieplnym i są wolni od przeziębień i czynników alergennych, takich jak pleśnie czy grzyby. Dodatkową korzyścią jest atrakcyjny wygląd podłóg na lata, co sprawia, że nie potrzeba inwestować w nowe laminaty. Pamiętaj, żeby wybrać materiał najwyższej jakości, a takie są panele laminowane My Floor.

Zakup laminatów My Floor jest bardzo dobrym rozwiązaniem. To produkty, które mają do 30 lat gwarancji, dzięki czemu posłużą następnym pokoleniom. Połączone z dobrej jakości folią paroprzepuszczalną uczynią Twój dom przytulnym i ciepłym miejscem, do którego będziesz wracać z przyjemnością.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.12.2022
8 grudnia 202219:13

Nasz Racibórz 09.12.2022

Nasz Racibórz 02.12.2022
8 grudnia 202219:12

Nasz Racibórz 02.12.2022

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.