Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie6 września 201913:08

I Ty możesz zostać architektem. Raciborska PWSZ zaprasza

I Ty możesz zostać architektem. Raciborska PWSZ zaprasza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, czy podjąć w tym roku studia to może... architektura? Możliwość sprawdzenia predyspozycji i uzdolnień do studiowania na kierunku architektonicznym pojawi się już w dniu 17 września 2019 w budynku Instytutu Architektury przy ul. Łąkowej 31.

Właśnie tam odbędzie się egzamin wstępny dla kandydatów na studia na kierunek Architektura PWSZ w Raciborzu w roku akademickim 2019/2020. Zadanie, przed którym stają uczestnicy sprawdzianu, jego charakter często weryfikuje ich dotychczasowe wyobrażenia na temat nie tylko egzaminu wstępnego, ale także charakteru studiów.

Tematy jakie podejmują kandydaci podczas egzaminu i ich efekt w postaci wykonanych prac wiele mówią o kreatywności, wyobraźni, wskazują na elastyczność i otwartość kandydatów w rozwiązywaniu różnych, czasami nieoczekiwanych zadań, co jest jednym z podstawowych elementów ewentualnej przyszłej pracy architekta. Przystąpienie i zakończenie egzaminu pozytywnym rezultatem daje wstęp na pierwszy rok studiów na kierunek Architektura w roku akademickim 2019/2020, a po zakończonych studiach na wymarzoną bardzo ciekawą i twórczą pracę.

Zapraszamy. Sprawdź się i dołącz do nas!

ARCHITEKTURA - egzamin wstępny 17 września o 9.00 - więcej TUTAJ.

Autor: PWSZ Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 lipca 202513:47

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
8
Racibórz:

Presja ze strony mieszkańców raciborskiego rynku w sprawie rosnącej populacji gołębi narasta. Z każdym miesiącem przybywa ptaków, a wraz z nimi – problemów związanych z zanieczyszczeniem przestrzeni publicznej. Prezydent Jacek Wojciechowicz zapowiada interwencję, jednak w pierwszej kolejności stawia na działania informacyjne.

red., fot. arch. Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.