Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie11 grudnia 202210:21

Catering dietetyczny - wymarzona sylwetka z dostawą do domu

Catering dietetyczny - wymarzona sylwetka z dostawą do domu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Od zawsze miałam problem ze swoją wagą. Byłam większym dzieckiem, puszysta nastolatką, dorosłą balansującą na granicy nadwagi. Próbowałam najróżniejszych diet cud i magicznych sprzętów rzekomo ułatwiających odchudzanie. Nawet, jeśli pojawiały się efekty, były one nietrwałe. Stale dopadał mnie efekt jojo. Przez te wszystkie swoje próby osiągnięcia idealnej sylwetki, zszargałam i zdrowie, i nerwy. Ostatecznie załamałam ręce, poddałam się i rzuciłam marzenia w kąt... Aż pewnego dnia, moja serdeczna przyjaciółka pochwaliła się, że zaczęła korzystać z cateringu dietetycznego. Na początku ją wyśmiałam. Zaledwie dwa miesiące później było mi z tego powodu bardzo głupio - dziewczyna wyglądała jak milion dolarów! Natychmiast zamówiłam swój własny catering dietetyczny z dostawą do domu w Łodzi.

Piękna sylwetka i zdrowie w pudełkach

Zdecydowałam się na dietę klasyczną 1500 kalorii. Na początku martwiłam się trochę, czy będę się najadać taką ilością jedzenia i czy nie przegram z moją słabością do słodyczy. O dziwo, szybko zapomniałam o swoich obawach. Porcje były spore objętościowo, a jednak niskokaloryczne - pyszne, dietetyczne potrawy, oparte na warzywach i owocach bardzo mnie syciły. Już po tygodniu zapomniałam o leżących w szafce ulubionych batonikach! Dużą zaletą była też różnorodność diety. Codziennie poznawałam nowe smaki, dania się praktycznie nie powtarzały. Gdy tylko słyszałam, że kurier zostawiał moje jedzenie pudełkowe pod drzwiami, już zastanawiałam się, jakie pyszności na mnie czekają.

catering1

Wygoda i oszczędność czasu

Nie powiem, nawet moja dość monotonna dieta pochłaniała minimum dwie godziny w ciągu dnia. Trzeba było iść na zakupy, przyrządzić jedzenie czy zapakować je do pracy. Teraz nie mam tego problemu. Otwieram drzwi, chowam dietę pudełkową do lodówki i muszę pamiętać jedynie o regularności spożywania posiłków - to bardzo ważne w procesie odchudzania. Zabranie lunchu na wynos nigdy nie było tak proste, dzięki czemu nie podjadałam na mieście. No i powiedzmy sobie szczerze - wszyscy wiemy, że nawet zwykła kanapka, ale przygotowana przez kogoś innego, smakuje lepiej;)

catering2

Nareszcie, sukces!

Jeżeli chodzi o efekty, starałam się raczej mierzyć, niż ważyć i nie robiłam tego często. Wahania wagi przy odchudzaniu są normalne, ale demotywujące. Jakie było moje zdziwienie, kiedy już po pierwszym tygodniu schudłam 1,5 kg! A do tego w ogóle nie chodziłam głodna! Wtedy do swojej diety dodałam aktywność fizyczną - zaczęłam chodzić na spacery i jeździć na rowerze. To spokojne ćwiczenia, które może wykonać każdy, a dodatkowo podkręcają metabolizm. Po dwóch miesiącach korzystania z diety pudełkowej z dostawą w Łodzi schudłam ponad 10 kg i osiągnęłam swoje idealne BMI. Nie mogę pominąć też poprawy stanu zdrowia, cery i włosów, dzięki kompleksowemu odżywieniu organizmu. Z pewnością będę doradzać catering Łódź kolejnym osobom, a sama nie zamierzam z niego rezygnować. Aby utrzymać swoją nową wagę, wybiorę jedynie dietę o nieco większej kaloryczności. Jako zachwycona efektami klientka, polecam każdemu EatFitCatering!

catering3

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności7 lutego 202309:14

Raport 998. Wypadek w Owsiszczach. Kobieta trafiła do szpitala

Raport 998. Wypadek w Owsiszczach. Kobieta trafiła do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dwa zdarzenia odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Najpoważniejsze z nich miało miejsce w Owsiszczach przy ulicy Wydale, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe.

red., fot. Czytelnik
Reklama
Aktualności6 lutego 202310:07

Raciborskie murale kosztowały ponad 112 tys. zł. W planie dwa kolejne

Raciborskie murale kosztowały ponad 112 tys. zł. W planie dwa kolejne - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
39
red., fot. arch. portalu/FB Dawid Wacławczyk wiceprezydent R-rza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.01.2023
30 stycznia 202318:51

Nasz Racibórz 27.01.2023

Nasz Racibórz 20.01.2023
23 stycznia 202309:54

Nasz Racibórz 20.01.2023

Nasz Racibórz 13.01.2023
18 stycznia 202322:57

Nasz Racibórz 13.01.2023

Nasz Racibórz 06.01.2023
8 stycznia 202316:08

Nasz Racibórz 06.01.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.